1

Armia Kotów na tvp.

0

Czy ktoś z was robił w tamtym roku zakupy na Aliexpres z okazji black friday? Można liczyć na jakieś konkretne zniżki?

1

Nie wiem co w tym śmiesznego.

1

Podłączam się do pytania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

62

Wymyskismy z kolrga zabae jak komebtator powie ronakdo to pihemy kolejje dobrsnoc to konirc

0

Nie czytam bo za długie.

0

Soccer Stars. Zapraszam do gry. Jak raz spróbujesz to nie będziesz mógł przestać :)

2

Piątek powinien przejść do niemiec do FC. St. Pauli bo tam gra już Sobota.

0

Czemu jak wchodzę na la Rambla w telefonie to wyswietla mi stronę komputerową a nie mobilną?

0

Też Poproszę :)

0

Wiem że jest jeszcze trochę czasu do meczu, ale czy mógłby ktoś podesłać mi na priv jakąś stronę gdzie obejrzę dzisiejszy mecz z telefonu? Niestety jestem w pracy i nie mam innej opcji. Pzdr.

2

Jak Ci przeszkadza płacz podczas meczów to skup się na oglądaniu A nie na czytaniu forum.

6

Oglądam właśnie BBC w tvp1 i puściłem trochę wodze fantazji. Wyobraźmy sobie, że w ramach eksperymentu Krystyna Czubówna skomentowałaby mecz pilkarski a Dariusz Szpakowski odcinek zwierząt Świata. To byłby Hit nad Hitami i jedno i drugie :)

0

Telegazetę hue hue hue

1

Mój największy idol. Od niego wszystko się zaczęło.

22

I ogólnie Polska jest czarnym koniem mistrzostw świata a ćwierćfinał to minimum.

0

Komentarz usunięty

9

Większej głupoty niż rozgrywanie meczu ligi hiszpańskiej w Ameryce dawno nie widziałem. To jeszcze jest piłka czy już tylko pieniądze?

0

Gdzie można w to zagrać?

1

Lepiej bym tego nie skomentował :P

0

Też się nad tym zastanawiam.

9

Dobrze że nie zwróciła się o ponowne otwarcie Abidala...

1

Fajnie że emocje w Lidze Mistrzów będą już od samego początku rozgrywek. Czekałem na taki sezon!

0

Hahaha koniec świata. Nie słuchaj ich, mów i pisz jak Ci się podoba. Bądź sobą. Brakuje tylko tego, żeby jakieś łebki z forum decydowały za Ciebie jak układać zdania.

4

Zresztą... najlepsza 11 w historii to była 11 Fc Barcelony za czasów Guardioli. Dziękuję za uwagę. Zamykam temat :)

3

Więc przeniosłes się na stronę największego rywala pożalic się na kolegów. Super.

1

Khan? Było i jest wielu lepszych bramkarzy. Chyba że za charyzmę.

0

.

19

A Ty się żalisz że ktoś się żali. Rób swoje to nie będziesz miał tego problemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?