wojopancer
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Armia Kotów na tvp.
0
Czy ktoś z was robił w tamtym roku zakupy na Aliexpres z okazji black friday? Można liczyć na jakieś konkretne zniżki?
1
Nie wiem co w tym śmiesznego.
1
Podłączam się do pytania.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
62
Wymyskismy z kolrga zabae jak komebtator powie ronakdo to pihemy kolejje dobrsnoc to konirc
0
Nie czytam bo za długie.
0
Soccer Stars. Zapraszam do gry. Jak raz spróbujesz to nie będziesz mógł przestać :)
2
Piątek powinien przejść do niemiec do FC. St. Pauli bo tam gra już Sobota.
0
Czemu jak wchodzę na la Rambla w telefonie to wyswietla mi stronę komputerową a nie mobilną?
0
Też Poproszę :)
0
Wiem że jest jeszcze trochę czasu do meczu, ale czy mógłby ktoś podesłać mi na priv jakąś stronę gdzie obejrzę dzisiejszy mecz z telefonu? Niestety jestem w pracy i nie mam innej opcji. Pzdr.
2
Jak Ci przeszkadza płacz podczas meczów to skup się na oglądaniu A nie na czytaniu forum.
6
Oglądam właśnie BBC w tvp1 i puściłem trochę wodze fantazji. Wyobraźmy sobie, że w ramach eksperymentu Krystyna Czubówna skomentowałaby mecz pilkarski a Dariusz Szpakowski odcinek zwierząt Świata. To byłby Hit nad Hitami i jedno i drugie :)
0
Telegazetę hue hue hue
1
Mój największy idol. Od niego wszystko się zaczęło.
22
I ogólnie Polska jest czarnym koniem mistrzostw świata a ćwierćfinał to minimum.
0
Komentarz usunięty
9
Większej głupoty niż rozgrywanie meczu ligi hiszpańskiej w Ameryce dawno nie widziałem. To jeszcze jest piłka czy już tylko pieniądze?
0
Gdzie można w to zagrać?
1
Lepiej bym tego nie skomentował :P
0
Też się nad tym zastanawiam.
9
Dobrze że nie zwróciła się o ponowne otwarcie Abidala...
1
Fajnie że emocje w Lidze Mistrzów będą już od samego początku rozgrywek. Czekałem na taki sezon!
0
Hahaha koniec świata. Nie słuchaj ich, mów i pisz jak Ci się podoba. Bądź sobą. Brakuje tylko tego, żeby jakieś łebki z forum decydowały za Ciebie jak układać zdania.
4
Zresztą... najlepsza 11 w historii to była 11 Fc Barcelony za czasów Guardioli. Dziękuję za uwagę. Zamykam temat :)
3
Więc przeniosłes się na stronę największego rywala pożalic się na kolegów. Super.
1
Khan? Było i jest wielu lepszych bramkarzy. Chyba że za charyzmę.
0
.
19
A Ty się żalisz że ktoś się żali. Rób swoje to nie będziesz miał tego problemu.