11 czerwca 2010, 06:22
0
Przepraszam virus , podróbki ale chyba ta strone nie jest po to by sie wymądrzać nie ??
8 czerwca 2010, 15:07
mam pytanie niewie ktos za ile koszulki moga sie pojawic na allegro ?? wiem ze podruby ale tansze a zycie studenckie wiec sami wiecie :D
18 maja 2010, 11:56
Witam mam pytanie wie ktos gdzie moge znalesc chociaz zdjecia tych koszulek w ktorych wyszli zawodnicy na fieste??
10 kwietnia 2010, 15:34
Ja mysle ze pierwsza 11 bedzie taka : Valdes, alves ,puyol, pique ,abidal yaya, xavi , Iniesta, Messi, Bojan, Pedro
12 grudnia 2009, 14:39
mam pytanie wiecie moze czy jest planowana w Krakowie wystawa??
11 września 2009, 12:15
jestem kibicem barcy ale bede sie cieszyl gdy strzeli nam bramke :)
23 lipca 2009, 13:08
Jestem kibicem barcy ale to co ona zrobila to jest porazka pozbyla sie prawdziwej maszyny do strzelania bramek ibra tez jest dobry ale to calkiem inny czlowiek moim zdaniem to jest wielki nie wypal
29 listopada 2009, 09:49
Wal*nie Gru*hy ::D:D:D:
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Przepraszam virus , podróbki ale chyba ta strone nie jest po to by sie wymądrzać nie ??
0
mam pytanie niewie ktos za ile koszulki moga sie pojawic na allegro ?? wiem ze podruby ale tansze a zycie studenckie wiec sami wiecie :D
0
Witam mam pytanie wie ktos gdzie moge znalesc chociaz zdjecia tych koszulek w ktorych wyszli zawodnicy na fieste??
0
Ja mysle ze pierwsza 11 bedzie taka : Valdes, alves ,puyol, pique ,abidal yaya, xavi , Iniesta, Messi, Bojan, Pedro
0
mam pytanie wiecie moze czy jest planowana w Krakowie wystawa??
0
jestem kibicem barcy ale bede sie cieszyl gdy strzeli nam bramke :)
0
Jestem kibicem barcy ale to co ona zrobila to jest porazka pozbyla sie prawdziwej maszyny do strzelania bramek ibra tez jest dobry ale to calkiem inny czlowiek moim zdaniem to jest wielki nie wypal
0
Witam mam pytanie wie ktos gdzie moge znalesc chociaz zdjecia tych koszulek w ktorych wyszli zawodnicy na fieste??
0
Ja mysle ze pierwsza 11 bedzie taka : Valdes, alves ,puyol, pique ,abidal yaya, xavi , Iniesta, Messi, Bojan, Pedro
0
Wal*nie Gru*hy ::D:D:D: