Adriano gra w tym sezonie lepiej niż Alba, czemu miałby odchodzić? Co chcesz od Pinto? Przecież to bardzo solidny zmiennik, związany z klubem od wielu lat, lubiany przez kibiców i piłkarzy, wprowadza w szatni luzacką, fajną atmosferę. Bez sensu ściągać kogoś z zewnątrz, Te Stegen wystarczy. Xavi też się jeszcze przyda. Powinna być tylko zmieniona jego rola w drużynie. Nie powinien być traktowany jako zawodnik piewszej 11, a jako zmiennik.
Ogólnie skład na następny sezon widziałbym mniej więcej tak:
Ter Stegen/Pinto - Montoya, Bartra/Pique, TRANSFER/Mascherano, Adriano/Alba - Iniesta/Rafinha, Busi/Song, Cesc/Xavi - Neymar/Pedro, Messi, Alexis/Deulofeu.
Ewentualnie Messi z Neyem grają po bokach, na środek ściągamy kogoś pokroju Diego Costy.
Dos Santos, Affelay, Tello, Ceunca - out.
Puyol na trenera.
W du** mam to, co studiujecie i kim Wy w ogóle nie jesteście, bo news ten dotyczy porównania Messiego z C. Ronaldo.
Tak więc wracając do meritum: każdy z nich ma swój styl. Moim zdaniem jednak to Messi jest bardziej skuteczny i efektywny, a to powinno liczyć się przede wszystkim.
W tym miejscu należy też wspomnieć o Realu - sympatią to ja ich nie darzę, ale szacunek mam. Gratuluje walki do samego końca, dzięki Wam La Liga była ciekawsza ;) Szkoda, że tylko te dwie drużyny tak naprawdę liczą się w Hiszpanii, od czasu do czasu ktoś się dołączy, ale powinno być tego więcej.
Chciałbym, żeby kiedyś La Liga była wyrównana tak, jak np. Serie A w Brazylii - tam dobre 10 zespołów walczy co roku o mistrzostwo ;)
Komentarze
0
Adriano gra w tym sezonie lepiej niż Alba, czemu miałby odchodzić? Co chcesz od Pinto? Przecież to bardzo solidny zmiennik, związany z klubem od wielu lat, lubiany przez kibiców i piłkarzy, wprowadza w szatni luzacką, fajną atmosferę. Bez sensu ściągać kogoś z zewnątrz, Te Stegen wystarczy. Xavi też się jeszcze przyda. Powinna być tylko zmieniona jego rola w drużynie. Nie powinien być traktowany jako zawodnik piewszej 11, a jako zmiennik.
Ogólnie skład na następny sezon widziałbym mniej więcej tak:
Ter Stegen/Pinto - Montoya, Bartra/Pique, TRANSFER/Mascherano, Adriano/Alba - Iniesta/Rafinha, Busi/Song, Cesc/Xavi - Neymar/Pedro, Messi, Alexis/Deulofeu.
Ewentualnie Messi z Neyem grają po bokach, na środek ściągamy kogoś pokroju Diego Costy.
Dos Santos, Affelay, Tello, Ceunca - out.
Puyol na trenera.
0
A ja powiem tak:
W du** mam to, co studiujecie i kim Wy w ogóle nie jesteście, bo news ten dotyczy porównania Messiego z C. Ronaldo.
Tak więc wracając do meritum: każdy z nich ma swój styl. Moim zdaniem jednak to Messi jest bardziej skuteczny i efektywny, a to powinno liczyć się przede wszystkim.
0
Macie może jakiś dobry link do skrótu meczu Inter-Tottenham?
Bo z chęcią zobaczyłbym Bale'a i to co on robił z Maiconem ;)
0
Nie powołali go na mundial i odpadli w ćwierćfinale - GRATULACJE DUNGA!
0
Po co nam Javier?
Mamy Sergio i Keite, starczy.
0
Thiago musi grać, ale nie w meczu decydującym o mistrzostwie.
Moim zdaniem to jeszcze za wysoko dla niego, nic mu nie ujmując.
0
Ramon,
Lucio gra ostro, ale skutecznie, tak samo Samuel.
Niestety, ale ci dwaj spisali się dzisiaj na medal, wyłączyli Ibrę.
Cambiasso czyścił przedpole, Maicon bok Pedro nie ma gry.
0
VISCA EL BARCA!
W tym miejscu należy też wspomnieć o Realu - sympatią to ja ich nie darzę, ale szacunek mam. Gratuluje walki do samego końca, dzięki Wam La Liga była ciekawsza ;) Szkoda, że tylko te dwie drużyny tak naprawdę liczą się w Hiszpanii, od czasu do czasu ktoś się dołączy, ale powinno być tego więcej.
Chciałbym, żeby kiedyś La Liga była wyrównana tak, jak np. Serie A w Brazylii - tam dobre 10 zespołów walczy co roku o mistrzostwo ;)
0
Haha, brawo Malaga ;)
0
Nie wiem czy oglądamy ten sam mecz, ale jak Ibra gra lepiej od Messiego to ja pozdrawiam serdecznie.
Będzie ciężko, ale cały czas wierzę ;)