kto jest dla ciebie bardziej wartościowy?Fabregas czy Pedro??
A budżet nie można naciągać bo kasy nie mamy,więc kogo sprzedamy? A już większość chyba powariowała na punkcie wychowanków..pedro może i jest dość dobry,ale nie wystarczająco..wolę Sancheza
Moim zdaniem potrzebujemy i Fabregas'a i Sancheza.Sprzedamy Pedro,i kupimy jakiegoś obiecującego napastnika za 5-10 mln,np.taka sytuacja jaka była z Affelay'em.Moja propozycja składu:
Valdes-Abidal, Puyol, Pique, Alves- Mascherano,Xavi,Fabregas - Iniesta (tam gdzie gra teraz Pedro) , Messi,Villa.
Sancheza nie ma w składzie.Chodzi mi o to,że np.gdy będziemy grali z takimi "murarzami" wchodzi Sanchez który potrafi grać indiwidualnie,i rozbija tą obronę. Albo będzie taka sytuacja że jak w tym sezonie,Villa nie strzeliłł bramki od 10 meczy.Poza tym będzie dobra taka rywalizacja o skład,wyjdzie to tylko na dobre dla klubu.Trzeba jeszcze kupić doświadczonego ( ok 32 lata)środkowego obrońcę,w razie absencji Puyola lub Pique.Ale nie wypłacać się na niego kupe forsy,max.5 mln.Np.może to być Lucio.ale żeby nie marudził i nie gwiazdorzył że nie ma 1-składu.Tyle o de mnie.Jakieś spostrzerzenia,piszcie,bede odpisywał :)
A co do napastników uważam,żeby lepiej sobie odpóścić tego Sanseza,bo nie wiadomo jak bedzie grał,gościu miał tylko udany 1 sezon,a Rossi ma takich dużo.Jak już mamy kupowac Ceska,to lepiej żeby nie kupować ROssiego i Sanseza a kupić właśnie Kuna.
Komentarze
0
A po za tym chyba ten skład jest najkorzystniejszy.
Valdes
Alves Puyol Pique Abidal
Mascherano
Xavi
Fabregas
Iniesta
Villa
Messi
0
Sidw92
kto jest dla ciebie bardziej wartościowy?Fabregas czy Pedro??
A budżet nie można naciągać bo kasy nie mamy,więc kogo sprzedamy? A już większość chyba powariowała na punkcie wychowanków..pedro może i jest dość dobry,ale nie wystarczająco..wolę Sancheza
0
A..no i jeszcze w razie wypadnięcia Iniesta/Xavi/Fabregas
jeżeli ktoś wypadnie,np.Fabregas,dajemy tak:
Masch.,xavi,iniesta-Sanchez,villa,messi.
no i jeszcze many thiago w zapasie,oby Pep dawał mu dużo szans na pokazanie się,bo nie było by fajnie zmarnować taki talent. :)
0
Moim zdaniem potrzebujemy i Fabregas'a i Sancheza.Sprzedamy Pedro,i kupimy jakiegoś obiecującego napastnika za 5-10 mln,np.taka sytuacja jaka była z Affelay'em.Moja propozycja składu:
Valdes-Abidal, Puyol, Pique, Alves- Mascherano,Xavi,Fabregas - Iniesta (tam gdzie gra teraz Pedro) , Messi,Villa.
Sancheza nie ma w składzie.Chodzi mi o to,że np.gdy będziemy grali z takimi "murarzami" wchodzi Sanchez który potrafi grać indiwidualnie,i rozbija tą obronę. Albo będzie taka sytuacja że jak w tym sezonie,Villa nie strzeliłł bramki od 10 meczy.Poza tym będzie dobra taka rywalizacja o skład,wyjdzie to tylko na dobre dla klubu.Trzeba jeszcze kupić doświadczonego ( ok 32 lata)środkowego obrońcę,w razie absencji Puyola lub Pique.Ale nie wypłacać się na niego kupe forsy,max.5 mln.Np.może to być Lucio.ale żeby nie marudził i nie gwiazdorzył że nie ma 1-składu.Tyle o de mnie.Jakieś spostrzerzenia,piszcie,bede odpisywał :)
0
A co do napastników uważam,żeby lepiej sobie odpóścić tego Sanseza,bo nie wiadomo jak bedzie grał,gościu miał tylko udany 1 sezon,a Rossi ma takich dużo.Jak już mamy kupowac Ceska,to lepiej żeby nie kupować ROssiego i Sanseza a kupić właśnie Kuna.
0
naj,naj no i oczywiście naj.;p
0
Poprawka - 4:1 ...;)
0
naj,naj no i oczywiście naj.;p
0
To teraz moja statystyka:
Victor Valdés - 17 mln Ź
José Manuel Pinto - 0,8 mln
Dani Alves - 35 mln
Gerard Piqué - 35 mln
Carles Puyol - 28 mln
Gabriel Milito - 11 mln
Maxwell - 8 mln
Adriano - 13 mln
Éric Abidal - 12 mln
Xavi - 63 mln
Andrés Iniesta - 80 mln
Javier Mascherano - 22 mln
Seydou Keita - 13 mln
Sergio Busquets - 35 mln
David Villa - 55 mln
Bojan Krkić - 25 mln
Lionel Messi - 200 mln
Jeffrén Suárez - 10 mln
Pedro - 28,5 mln Ź
0
Te są zajebi_ste...
Podobają mi sie.