witek 00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca gratulacje..
Mam nadzieję że w następnym sezonie tak samo powalczą.
0
Szybko wracaj do zdrowia Titi.
0
,,Kamień spadł mi z serca'' w 93 minucie. Iniesta pięknie wbił gola. W finale czeka nas mecz marzeń Manchester United vs Barcelona.
0
Moim zdaniem na Złotą piłkę zasługują 3 gracze Barcelony:
-Messi
-Eto'o
-Thierry Henry
0
Zobaczycie Messi strzeli przynajmniej 2 gole z Chelsea. To super gracz as w rękawie Barcelony.
0
Moim zdaniem skład w jakim gra Barcelona nie ma luk. Jeżeli Bayern chce sprzedac Ribery'ego to proszę bardzo to ich sprawa. Poczekamy do kolejnego sezonu i się przekonamy jakie Ribery przyniesie korzyści dla Barcelony.
0
Bardzo dobrze że Pepe bierze Bojana chociaż wchodzi zawsze tylko w 80 minucie to i tak przez przynajmniej 10 minut pokazuje na co go stac.