11 sierpnia 2008, 20:34
0
a sory moj blad. nie musze sprawdzac na jakiej pozycji graja mam skald w jednym palcu ale z ta kontuzja zle uslyszalem
11 sierpnia 2008, 19:06
pszepasc pszeciesz...haha brozek ma jakis uraz kto bedzie strzelal? barca napewno zaatakuje od 1 minuty. pewne strzela cos w pierszych 10min:)
11 sierpnia 2008, 19:02
wisla nie dysponuje taka kasa jaka barca wklada w sama murawe:D
11 sierpnia 2008, 19:00
witamy wodzu spowrotem:)
11 sierpnia 2008, 18:57
barce kocham abrdziej niz wisle ale patriota ejstem trzymam kciuki za wisle
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
a sory moj blad. nie musze sprawdzac na jakiej pozycji graja mam skald w jednym palcu ale z ta kontuzja zle uslyszalem
0
pszepasc pszeciesz...haha brozek ma jakis uraz kto bedzie strzelal? barca napewno zaatakuje od 1 minuty. pewne strzela cos w pierszych 10min:)
0
wisla nie dysponuje taka kasa jaka barca wklada w sama murawe:D
0
witamy wodzu spowrotem:)
0
barce kocham abrdziej niz wisle ale patriota ejstem trzymam kciuki za wisle
0
barce kocham abrdziej niz wisle ale patriota ejstem trzymam kciuki za wisle
0
witamy wodzu spowrotem:)
0
wisla nie dysponuje taka kasa jaka barca wklada w sama murawe:D
0
pszepasc pszeciesz...haha brozek ma jakis uraz kto bedzie strzelal? barca napewno zaatakuje od 1 minuty. pewne strzela cos w pierszych 10min:)
0
a sory moj blad. nie musze sprawdzac na jakiej pozycji graja mam skald w jednym palcu ale z ta kontuzja zle uslyszalem