galopujacy major. znasz sie na pilce jak swinia na gwiazdach. egozim messiego to twoja najwieksza brednia, ktora raczylas nam podac. egoizM:D haha, najlepiej grajacy zespolowo gracz barcy dzis to messi: najlepiej klepiacy, najlepiej asystujacy.
"mysle ze polowa z nas wykorzystalaby 2, 3 sytuacje"
po pierwsze kolego do takich sytuacji bys nie doszedl. eto'o zajebiscie wychodzi do pilek, szuka sytuacji, wiec nie gadaj farmazonow, bo nie masz pojecia o pilce.
skarzyl sie na bol czoroglowego prawego uda. czyli to samo miejsce gdzie mial zawsze kontuzje, wiec nie bagatelizowalbym tego newsa jak pare tu obecnych osob.
Komentarze
0
galopujacy major. znasz sie na pilce jak swinia na gwiazdach. egozim messiego to twoja najwieksza brednia, ktora raczylas nam podac. egoizM:D haha, najlepiej grajacy zespolowo gracz barcy dzis to messi: najlepiej klepiacy, najlepiej asystujacy.
0
komentatorzy canal plus kompromituja sie od czasu do czasu swoimi wypowiedziami. zadna nowosc.
0
"mysle ze polowa z nas wykorzystalaby 2, 3 sytuacje"
po pierwsze kolego do takich sytuacji bys nie doszedl. eto'o zajebiscie wychodzi do pilek, szuka sytuacji, wiec nie gadaj farmazonow, bo nie masz pojecia o pilce.
0
barca kradnie
0
kmieciu90. ty jestes porazka. wiatry w barcelonie to po pierwsze, poza tym jak tyle 40 tys osob to malo to guti jest lepszy od xaviego.
0
skrot dawac!
:D
0
skarzyl sie na bol czoroglowego prawego uda. czyli to samo miejsce gdzie mial zawsze kontuzje, wiec nie bagatelizowalbym tego newsa jak pare tu obecnych osob.
0
super;]
0
rece precz
0
hehe. brawo dla sztabu medycznego za ta diagnoze.
niech trenuje z zespolem a nie lata do afryki, czy tam izraela.