Po prostu boiskowe cwaniactwo i tyle, nie było tu żadnego zagrania nieprzepisowego czy nie fair :) Lio zachował się jak stary wyjadacz i utrzymał Barcę w grze o mistrzostwo. Walczymy do końca i nie przestajemy wierzyć!
Najgorsza jest zdecydowanie indolencja strzelecka Messiego w meczach wyjazdowych tego sezonu. Nie wiem co się dzieje z Leo poza CN, ale nie jest to nic dobrego. A dzisiaj dodatkowo najgorsi byli sędziowie, pomijając mało klejącą się grę, którzy co drugą akcję Barcy przerywali gwizdkiem orzekając wyimaginowane spalone, a o sytuacji z ostatniej minuty nawet nie wspominam.
Widzisz naukowcu, akurat Boliwijczycy swoje mecze rozgrywają na dużych wysokościach, gdzie powietrze jest już rzadsze i zawodnikom grającym zazwyczaj na niższych wysokościach często brakuje sił z powodu cięższego procesu oddychania. Prozaiczny powód, ale taka jest prawda w istocie.
Witam... Znalazłem kilka meczy z bardzo wysokimi kursami... Obstawiłem, ale nie wiem czy słusznie. Jeżeli pomógłby mi ktoś coś pozmieniać byłoby super:)
ATL.BILBAO - ATL.MADRYT 2.75 3.20 2.43 Tutaj obst. 2
GIJON - MALLORCA 2.45 3.20 2.73 Tutaj obst. 2
SEVILLA - LA CORUNA 1.60 3.65 5.32 Tutaj obst. 1
BARCEL.ATLET - XEREZ 2.55 3.00 2.59 Tutaj obst. 1
ALMERIA - SOCIEDAD 2.25 3.20 3.03 Tutaj obst. 2
HOFFENHEIM - SCHALKE 04 2.45 3.20 2.73 Tutaj onst. 2
Jakby wszedło na 5 zł 1200 zł będzie...
Można coś jeszcze pokombinowac...Pomoże ktoś xD Pierwszy ra obstawiam:)
Schalke ma wysoki kurs,bo do tej pory gralo padake totalna, a "wiesniacy" poki co na czele tabeli, wiec najbardziej widzi mi sie tam remis
Nie wiem jak Atletico zagra, ale Bilbao to zawsze byl ciezki teren, szczegolnie dla tych lepszych druzyn
Mallorca to w zeszlym sezonie byla druzyna swojego boiska, takze obstawianie wyjazdow wyspiarzy nie jest jakims madrym posunieciem jak dla mnie
Ciekawy typ z ta Barca B, roznie moze byc, ale mysle ze ok
Aha no i Sociedad bym nie stawial, to tez jest ryzyko
Po prostu boiskowe cwaniactwo i tyle, nie było tu żadnego zagrania nieprzepisowego czy nie fair :) Lio zachował się jak stary wyjadacz i utrzymał Barcę w grze o mistrzostwo. Walczymy do końca i nie przestajemy wierzyć!
Najgorsza jest zdecydowanie indolencja strzelecka Messiego w meczach wyjazdowych tego sezonu. Nie wiem co się dzieje z Leo poza CN, ale nie jest to nic dobrego. A dzisiaj dodatkowo najgorsi byli sędziowie, pomijając mało klejącą się grę, którzy co drugą akcję Barcy przerywali gwizdkiem orzekając wyimaginowane spalone, a o sytuacji z ostatniej minuty nawet nie wspominam.
Komentarze
0
Po prostu boiskowe cwaniactwo i tyle, nie było tu żadnego zagrania nieprzepisowego czy nie fair :) Lio zachował się jak stary wyjadacz i utrzymał Barcę w grze o mistrzostwo. Walczymy do końca i nie przestajemy wierzyć!
0
Najgorsza jest zdecydowanie indolencja strzelecka Messiego w meczach wyjazdowych tego sezonu. Nie wiem co się dzieje z Leo poza CN, ale nie jest to nic dobrego. A dzisiaj dodatkowo najgorsi byli sędziowie, pomijając mało klejącą się grę, którzy co drugą akcję Barcy przerywali gwizdkiem orzekając wyimaginowane spalone, a o sytuacji z ostatniej minuty nawet nie wspominam.
0
laligafan
Widzisz naukowcu, akurat Boliwijczycy swoje mecze rozgrywają na dużych wysokościach, gdzie powietrze jest już rzadsze i zawodnikom grającym zazwyczaj na niższych wysokościach często brakuje sił z powodu cięższego procesu oddychania. Prozaiczny powód, ale taka jest prawda w istocie.
0
panowie dajcie link do relacji, bo teraz to nawet nie wiem gdzie szukac. Jak tam w ogole ta gra Barcy, maja szanse odrobic cos?
0
theone
Witam... Znalazłem kilka meczy z bardzo wysokimi kursami... Obstawiłem, ale nie wiem czy słusznie. Jeżeli pomógłby mi ktoś coś pozmieniać byłoby super:)
ATL.BILBAO - ATL.MADRYT 2.75 3.20 2.43 Tutaj obst. 2
GIJON - MALLORCA 2.45 3.20 2.73 Tutaj obst. 2
SEVILLA - LA CORUNA 1.60 3.65 5.32 Tutaj obst. 1
BARCEL.ATLET - XEREZ 2.55 3.00 2.59 Tutaj obst. 1
ALMERIA - SOCIEDAD 2.25 3.20 3.03 Tutaj obst. 2
HOFFENHEIM - SCHALKE 04 2.45 3.20 2.73 Tutaj onst. 2
Jakby wszedło na 5 zł 1200 zł będzie...
Można coś jeszcze pokombinowac...Pomoże ktoś xD Pierwszy ra obstawiam:)
Schalke ma wysoki kurs,bo do tej pory gralo padake totalna, a "wiesniacy" poki co na czele tabeli, wiec najbardziej widzi mi sie tam remis
Nie wiem jak Atletico zagra, ale Bilbao to zawsze byl ciezki teren, szczegolnie dla tych lepszych druzyn
Mallorca to w zeszlym sezonie byla druzyna swojego boiska, takze obstawianie wyjazdow wyspiarzy nie jest jakims madrym posunieciem jak dla mnie
Ciekawy typ z ta Barca B, roznie moze byc, ale mysle ze ok
Aha no i Sociedad bym nie stawial, to tez jest ryzyko
0
http://www.11.pl/rytm_pilki/barcelona_wygrywa_w_koncowce/
0
panowie dajcie link do relacji, bo teraz to nawet nie wiem gdzie szukac. Jak tam w ogole ta gra Barcy, maja szanse odrobic cos?
0
Po prostu boiskowe cwaniactwo i tyle, nie było tu żadnego zagrania nieprzepisowego czy nie fair :) Lio zachował się jak stary wyjadacz i utrzymał Barcę w grze o mistrzostwo. Walczymy do końca i nie przestajemy wierzyć!
0
ja mysle, ze 1:0 czy 2:0 bedzie, niespodzianka sie zapewne nie zdarzy, ale i Barca raczej ich nie rozniesie :) 3punkty do nas
0
Najgorsza jest zdecydowanie indolencja strzelecka Messiego w meczach wyjazdowych tego sezonu. Nie wiem co się dzieje z Leo poza CN, ale nie jest to nic dobrego. A dzisiaj dodatkowo najgorsi byli sędziowie, pomijając mało klejącą się grę, którzy co drugą akcję Barcy przerywali gwizdkiem orzekając wyimaginowane spalone, a o sytuacji z ostatniej minuty nawet nie wspominam.