0

Ja bym go nie sprzedał jest dobrym graczem a nie byle kim

0

I tak jest dobrym bramkarzem

0

song jest dobry i nierozumiem dlaczego go obrażają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?