0

Jestem kibicem Liverpoolu. Dzisiaj kibicowałem Barsie, to oczywiste, sram na Cwelusów. Modliłem się, żeby w doliczonym czasie gry padła bramka dla nas. Padła. Dziękuje Ci BOŻE!!!!!!!! HAHAHHHAA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?