spokojnie Panowie...Peb juz ma pewnie jakas inicjatywe na ta druga polowie, tak czy inaczej Pedro-Villa , poza tym Vavi malo sie pokazuje a akcje pomiedzy Fabregasem-Messim ciagle sa przerywane... Iniesta wracaj jak najszycbiej!!!
spokojnie Panowie...Peb juz ma pewnie jakas inicjatywe na ta druga polowie, tak czy inaczej Pedro-Villa , poza tym Vavi malo sie pokazuje a akcje pomiedzy Fabregasem-Messim ciagle sa przerywane... Iniesta wracaj jak najszycbiej!!!
Komentarze
0
dokladnie Thiago środek bo nie mamy środka, Villa -pedro lewa alves obrona, sanches by sie przydał na prawej bo nie ma kto za bradzo mieszac na bokach
0
spokojnie Panowie...Peb juz ma pewnie jakas inicjatywe na ta druga polowie, tak czy inaczej Pedro-Villa , poza tym Vavi malo sie pokazuje a akcje pomiedzy Fabregasem-Messim ciagle sa przerywane... Iniesta wracaj jak najszycbiej!!!
0
spokojnie Panowie...Peb juz ma pewnie jakas inicjatywe na ta druga polowie, tak czy inaczej Pedro-Villa , poza tym Vavi malo sie pokazuje a akcje pomiedzy Fabregasem-Messim ciagle sa przerywane... Iniesta wracaj jak najszycbiej!!!
0
dokladnie Thiago środek bo nie mamy środka, Villa -pedro lewa alves obrona, sanches by sie przydał na prawej bo nie ma kto za bradzo mieszac na bokach