Wg jest to dobra opcja biorac pod uwage umiejetnosci i cene Ozila, ale bardziej bym w nim upatrywal gracza rotacyjnego niz pierwszoplanowa postac w zespole. Mowiac w skrocie, jezeli to ma byc alternatywa dla Coutinho, to jest to nieporuzumienie.
Wg mnie Cou to jest idealne zastepstwo dla Andresa, jedyne co w nim moze przeszkadzac to drobne kontuzje, ktore ma czesto ale ja lubie sobie to tlumaczyc intensywnoscia i stylem ligi angielskiej. Ozil czy Felir to nie sa wg mnie dobre rozwiazania, gdyz albo sa krotkoterminowe albo bardzo niepewne (w przypadku Fekira). Wiec fajnie by bylo jakby zarzad spial poslady i nie musial korzystac z zadnych alternatyw.
Wszyscy, ktorzy sa za transferem Luiza proponuje obejrzec kilka spotkan chelsea, w ktorych gral. Moze i dobrze wyprowadza pilke ale co z tego kiedy po stracie pilki nie lubi wracac i jest mistrzem w lamaniu linii spalonej w obronie. Ja wiem ze pieknie strzela z dystansu ale od tego mamy innych graczy, a to ma byc stoper z prawdziwego zdarzenia. Mam nadzieje ze ten transfer nie dojdzie do skutku bo jest to chyba najbardziej przereklamowany obronca srodkowy.
Wg jest to dobra opcja biorac pod uwage umiejetnosci i cene Ozila, ale bardziej bym w nim upatrywal gracza rotacyjnego niz pierwszoplanowa postac w zespole. Mowiac w skrocie, jezeli to ma byc alternatywa dla Coutinho, to jest to nieporuzumienie.
Wg mnie Cou to jest idealne zastepstwo dla Andresa, jedyne co w nim moze przeszkadzac to drobne kontuzje, ktore ma czesto ale ja lubie sobie to tlumaczyc intensywnoscia i stylem ligi angielskiej. Ozil czy Felir to nie sa wg mnie dobre rozwiazania, gdyz albo sa krotkoterminowe albo bardzo niepewne (w przypadku Fekira). Wiec fajnie by bylo jakby zarzad spial poslady i nie musial korzystac z zadnych alternatyw.
Wszyscy, ktorzy sa za transferem Luiza proponuje obejrzec kilka spotkan chelsea, w ktorych gral. Moze i dobrze wyprowadza pilke ale co z tego kiedy po stracie pilki nie lubi wracac i jest mistrzem w lamaniu linii spalonej w obronie. Ja wiem ze pieknie strzela z dystansu ale od tego mamy innych graczy, a to ma byc stoper z prawdziwego zdarzenia. Mam nadzieje ze ten transfer nie dojdzie do skutku bo jest to chyba najbardziej przereklamowany obronca srodkowy.
Komentarze
1
Wg jest to dobra opcja biorac pod uwage umiejetnosci i cene Ozila, ale bardziej bym w nim upatrywal gracza rotacyjnego niz pierwszoplanowa postac w zespole. Mowiac w skrocie, jezeli to ma byc alternatywa dla Coutinho, to jest to nieporuzumienie.
Wg mnie Cou to jest idealne zastepstwo dla Andresa, jedyne co w nim moze przeszkadzac to drobne kontuzje, ktore ma czesto ale ja lubie sobie to tlumaczyc intensywnoscia i stylem ligi angielskiej. Ozil czy Felir to nie sa wg mnie dobre rozwiazania, gdyz albo sa krotkoterminowe albo bardzo niepewne (w przypadku Fekira). Wiec fajnie by bylo jakby zarzad spial poslady i nie musial korzystac z zadnych alternatyw.
0
Wszyscy, ktorzy sa za transferem Luiza proponuje obejrzec kilka spotkan chelsea, w ktorych gral. Moze i dobrze wyprowadza pilke ale co z tego kiedy po stracie pilki nie lubi wracac i jest mistrzem w lamaniu linii spalonej w obronie. Ja wiem ze pieknie strzela z dystansu ale od tego mamy innych graczy, a to ma byc stoper z prawdziwego zdarzenia. Mam nadzieje ze ten transfer nie dojdzie do skutku bo jest to chyba najbardziej przereklamowany obronca srodkowy.
1
Wg jest to dobra opcja biorac pod uwage umiejetnosci i cene Ozila, ale bardziej bym w nim upatrywal gracza rotacyjnego niz pierwszoplanowa postac w zespole. Mowiac w skrocie, jezeli to ma byc alternatywa dla Coutinho, to jest to nieporuzumienie.
Wg mnie Cou to jest idealne zastepstwo dla Andresa, jedyne co w nim moze przeszkadzac to drobne kontuzje, ktore ma czesto ale ja lubie sobie to tlumaczyc intensywnoscia i stylem ligi angielskiej. Ozil czy Felir to nie sa wg mnie dobre rozwiazania, gdyz albo sa krotkoterminowe albo bardzo niepewne (w przypadku Fekira). Wiec fajnie by bylo jakby zarzad spial poslady i nie musial korzystac z zadnych alternatyw.
0
Wszyscy, ktorzy sa za transferem Luiza proponuje obejrzec kilka spotkan chelsea, w ktorych gral. Moze i dobrze wyprowadza pilke ale co z tego kiedy po stracie pilki nie lubi wracac i jest mistrzem w lamaniu linii spalonej w obronie. Ja wiem ze pieknie strzela z dystansu ale od tego mamy innych graczy, a to ma byc stoper z prawdziwego zdarzenia. Mam nadzieje ze ten transfer nie dojdzie do skutku bo jest to chyba najbardziej przereklamowany obronca srodkowy.