Jestescie ciulami sorki ale o czym ?kim Wy piszecie!!!!?? kochacie Barce? kibicujecie im? lubicie ich? zdarzylo nam się zyc w czasach dominacji DRUZYNY jakiej już nie będzie nigdy !! i z tego trzeba się cieszyc!!
a jak będzie druga taka to na pewno będzie Blaugrana!!!!
Dobranoc i zycze wam abyście kochali Barce tak jak ja!!!!!!
Nie rozumiem większości kometarzy jak było super fajnie to ok tak?? no to wam przypomnę jak zapomnieliście jak było fajnie i to tylko skrot z tego czego byliśmy swiatkami a BaRca ma historie o duuuuzo starsza patrzcie!!
Nie rozumiem większości kometarzy jak było super fajnie to ok tak?? no to wam przypomnę jak zapomnieliście jak było fajnie i to tylko skrot z tego czego byliśmy swiatkami a BaRca ma historie o duuuuzo starsza patrzcie!!
Jestescie ciulami sorki ale o czym ?kim Wy piszecie!!!!?? kochacie Barce? kibicujecie im? lubicie ich? zdarzylo nam się zyc w czasach dominacji DRUZYNY jakiej już nie będzie nigdy !! i z tego trzeba się cieszyc!!
a jak będzie druga taka to na pewno będzie Blaugrana!!!!
Dobranoc i zycze wam abyście kochali Barce tak jak ja!!!!!!
Komentarze
0
Pozdrawiam Cie bardzo goraco jako himbus???
0
Łatwo jest krytykowc nie??????
zapomnieliście już o tym?
0
Jestescie ciulami sorki ale o czym ?kim Wy piszecie!!!!?? kochacie Barce? kibicujecie im? lubicie ich? zdarzylo nam się zyc w czasach dominacji DRUZYNY jakiej już nie będzie nigdy !! i z tego trzeba się cieszyc!!
a jak będzie druga taka to na pewno będzie Blaugrana!!!!
Dobranoc i zycze wam abyście kochali Barce tak jak ja!!!!!!
0
Kocham blaugrana ponad zycie i zlego słowa nie dam powiedzieć bo latwo się sra w swoje gniazdo co????
0
Nie rozumiem większości kometarzy jak było super fajnie to ok tak?? no to wam przypomnę jak zapomnieliście jak było fajnie i to tylko skrot z tego czego byliśmy swiatkami a BaRca ma historie o duuuuzo starsza patrzcie!!
0
Pozdrawiam Cie bardzo goraco jako himbus???
0
Nie rozumiem większości kometarzy jak było super fajnie to ok tak?? no to wam przypomnę jak zapomnieliście jak było fajnie i to tylko skrot z tego czego byliśmy swiatkami a BaRca ma historie o duuuuzo starsza patrzcie!!
0
Kocham blaugrana ponad zycie i zlego słowa nie dam powiedzieć bo latwo się sra w swoje gniazdo co????
0
Jestescie ciulami sorki ale o czym ?kim Wy piszecie!!!!?? kochacie Barce? kibicujecie im? lubicie ich? zdarzylo nam się zyc w czasach dominacji DRUZYNY jakiej już nie będzie nigdy !! i z tego trzeba się cieszyc!!
a jak będzie druga taka to na pewno będzie Blaugrana!!!!
Dobranoc i zycze wam abyście kochali Barce tak jak ja!!!!!!
0
Łatwo jest krytykowc nie??????
zapomnieliście już o tym?