vipro
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Piszcie swoje głupoty i wypociny dalej, prowokujcie i wyzywajcie rywali nadal, a później płaczcie i dziwcie się jeśli ktoś krytykuje wasz poziom komentowania, jesteście żałośni, Wy kibice Barcelony. Powinniście lśnić przykładem dla innych kibiców, a to co prezentujecie to zerowy poziom. Wstyd mi za was..
0
Niech boli ich dupa? To Twoja okaza szacunku? Ty go wgl nie masz, już nawet nie chodzi o żarty, poziom Twoich komentarzy wskazuje na to, że nie jesteś kibicem, a kibolem, no cóż.. jaki kraj tacy kibice.. żenada
0
To że w lidze dostają to nic nie znaczy, Real przegrał w lidze, a w LM 5:1, słabe argumenty masz.
0
Gdzie Twój szacunek do rywala?
3
Powiesz mi może za co Messi ma dostać ZP? Zp zasłużenie poleci do CR'a za to jak pracował w tamtym sezonie. Bezapelacyjnie tylko CR zasłużył na ZP.Jestem kibicem Barcy.
0
CR7 zasłużenie
0
W końcu ktoś normalny :O
0
Jeśli będzie płakał to ja bardziej oddałbym mu szacunek, niż śmiałbym się z niego.. Jeśli płacze wykazuje tym swoje emocje, z którymi Ty byś sobie nie poradził i miałbyś 5kg w majtach, ciekawe czy wtedy byłoby Ci śmiesznie?
1
Ja się pytam gdzie tutaj są moderatorzy? Ktoś tutaj banuje za brak szacunku wobec innych piłkarzy, klubów i działaczy innych klubów? Dalej płaczcie, że każdy wyśmiewa wasze komentarze..
4
Idź wypłacz się mamie w spódnicę.. nie udzielaj się na tym forum jeśli nie masz nic poważnego do powiedzenia.
3
Czytam i czytam te wasze komentarze i to nie tylko podczas dzisiejszego losowania.. Powiecie mi może dlaczego Wy płaczecie, że wszystko jest ustawione? Losują, MIESZAJĄ w tych koszykach, jeśli wiecie, że to jest ustawione, powiecie mi może jak to działa? Ludzki mózg nie ma możliwości zapamiętania w której piłeczce która drużyna i grupa się znajduje.. Zmienili system losowania, że losuję Drużynę i grupę w której będzie grać dany klub., po to abyście w końcu przestali pisać głupoty o ustawianiu losowania. Jeśli nie wiecie na 100% to nie piszcie głupot, może lepiej nawet wgl się nie udzielajcie na ten temat, bo to co Wy piszecie jest żałosne.. Jestem kibicem Barcelony i wstyd mi za was.. KIBICÓW.. Nic dziwnego, że śmieją się z tej strony, skoro sam nie potrafię nie śmiać się z tego co Wy tu wypisujecie.
0
Czytam i czytam te wasze komentarze i to nie tylko podczas dzisiejszego losowania.. Powiecie mi może dlaczego Wy płaczecie, że wszystko jest ustawione? Losują, MIESZAJĄ w tych koszykach, jeśli wiecie, że to jest ustawione, powiecie mi może jak to działa? Ludzki mózg nie ma możliwości zapamiętania w której piłeczce która drużyna i grupa się znajduje.. Zmienili system losowania, że losuję Drużynę i grupę w której będzie grać dany klub., po to abyście w końcu przestali pisać głupoty o ustawianiu losowania. Jeśli nie wiecie na 100% to nie piszcie głupot, może lepiej nawet wgl się nie udzielajcie na ten temat, bo to co Wy piszecie jest żałosne.. Jestem kibicem Barcelony i wstyd mi za was.. KIBICÓW.. Nic dziwnego, że śmieją się z tej strony, skoro sam nie potrafię nie śmiać się z tego co Wy tu wypisujecie.