0

Andoni Zubizareta:
„Dla mnie najlepszy jest Leo. Ale jeśli zapytasz mnie, czy wolę Tello czy Cristiano, powiem ci, że Tello. Ja zawsze uważam, że moi piłkarze są najlepsi. Złotą Piłkę przyznają panowie, którzy też mają swoje kryteria"

Taki komentarz pod artykułem, który podałeś :)

0

Nie o taką krytykę chodzi, ale miło że chcesz pomóc :)

0

Bo zdjęcia są w koszulkach z poprzedniego sezonu i całe grafika czyli numer też, tylko Neymar ma z nowego sezonu gdyż wcześniej nie reprezentował Barcelony.

0

Stystyki Valdes i Casillasa
Casillas VV
Oficialne mecze: 652 483
Wpuszczone bramki: 694 392
Średnia ilość
wpuszczonych 1,06 0,81
bramek na mecz :
czyste konto: 221 217
% meczów z
czystym kontem: 34 % 45%
Trofea: 14 19
Zamora Trophies: 1 5

Valdes ma świetne statystyki, lecz niestety nie gra tak rewelacyjnie. Szczególnie w ważnych meczach mało kiedy ratuje dupe, a wręcz przeciwnie często zdarzają mu się wpadki (zadziwiająco często). Im szybciej odejdzie tym lepiej finansowo dla klubu. Można kupić nowego bramkarza na lata.

0

Szkoda.... lepiej go szybciej sprzedać. Problem z głowy.

0

0

Ronaldo już pauzował za kartki? Jak nie to chyba niedługo będzie ;p

0

jak można go nie lubić ? ;>

0

no po prostu kurwa mac

0

tom30 wlasnie messi sie najbardziej nie kwapi

0

jarrusfcb on patrzal na pile i go chyba nie zauwazyl

0

Szymek9 nie dziwne bo to alves siedzi na lawce

0

haha pieknie wlasnie dzis kupilem smartfona ;p

0

Bencyl Messi jest geniuszem ale mam wrażenie że na meczach ligowych mu o niewiele zależy w LM to calkiem inny pilkkarz

0

ja jebie Alexis caly mecz podaje jak ma dobra sytuacje to strzela chyba oczywiste a ze bramkarz ladnie wyciagnal nie jego wina ;/

0

arthix może jeszcze apartament :D chyba spokój :P

0

hahah jakie asy

0

nie moge patrzec na keite ...

0

tylko nie keita ....

0

messibois nie rozumiesz ze Pep przygotowal niespodzianki na rzuty wolne i rozne a milan znowu przeszkadza tak jak na san siro ciagniecie za kolszuli jak i faul na alexisie , a 1 karny to na 100% sluszny

0

już dawno nie było karnego na Messim

0

teraz to dopiero bedzie autobus ;/

0

ciekawe jak tym razem wykonajom jakis wolny :D

0

cos czuje duzy wynik :D okolo 4-0 , 3-0

0

121476 ja na tym ogladam

0

fanmessix wejdz sobie na strone soccer-live i tam wybierz pon- piatek i poszukaj meczu

0

ciekawie bylo by zagrac z Messim w PS :D

0

Damy rade!!!

0

oby wygrali w Mediolanie :P

0

Mam nadzieję że będzie pogrom :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?