0

za nic ? pierwsza bramka bym powiedział że jego była i te jego zabawy. nie podaje sie piłki do nieprzygotowanego zawodnika i nie klepie sie cały czas bo myśli że jest zawodnikiem z pola i sobie może pograć w dziadka.

1

nie podpba mi sie gra ter stegena kolejny mecz z rzedu
3:0

0

Neymar kolor włosów a'la Messi :) jeszcze tylko Suarez na jasno ;P

0

po co jest liniowy i powtórki zostały wprowadzone

0

celta gol 1:1 haha

0

milik szaleje już 2 bramki z milanem ma:)

0

no to mamy remis :)

3

ale brama neymara w finale z wolnego

0

lol haha

0

to teraz za kogo munir

2

kozacko :) jak nie on

0

gol gol

0

mats ter stegen - messi,turan,suarez :) mamy 2 tridente :D

0

who is this dani alves :D

0

no sędziowie są nie tak :D

5

ronaldo machnął by rękoma i by dostał karnego :)

1

kupujemy go

1

haha teraz czas sprzedać neymara bo arda bo wygryzł ;P

0

podobno barca jest zainteresowana Jose Salomonem Rondonem z WBA

0

tak jest. ale czy przyjście paco da mu wiecej szans gry niż munirowi

0

a co by było gdy: 1) bravo odchodzi do city a alves sie rozmyśla z transferu do nas. 2) przychodzi paco za 30 mln munir idzie do Valencii, paco nie wypala 30 baniek w plecy a munir odpala, jeśli było by to wypożyczenie to stracimy tylko 30 mln;P a jeśli opcja odkupienia to z 15 mln pewnie wiec 30 mln w plecy i sprzedaż paco już ze stratą zapewne :)

0

kolego a myślisz że Paco przyjdzie i bedzie grał w każdym meczu. w pucharach bedzie rotacja za kogos z MSN a liga i liga mistrzów jedynie kontuzja któregoś z wyżej wymienionych graczy mu da szanse. moim zdaniem nie warto jest kupować napastnika mamy przecież mogących grać na tej pozycji denisa arde i rafinhe który też juz grywał na tej pozycji a wiec ściągniecie 4 napastnika blokuje gre któremuś z pomocników i (munirowi) a mamy ich sporo (rakitic, iniesta, gomes, arda, rafa, denis) wiec 2 z nich tylko gra bo środek jest dla busiego a reszta siedzi. wiec jeden z 3 wymienionych na zmiennika idzie dla MSN i nie blokujemy nikomu rozwoju. i żeby nie okazało sie tak że sprzedamy bravo a alves nie zgodzi sie na transfer...

0

jakim ustawieniem gramy ? 3-5-2

0

3:1 messi wolny

0

messi a kto inny :)

0

jaki skład ??

2

a czemu uważasz że bravo na sprzedaż bo puścił 3 bramki ? przy żadnej nie zawinił to były błędy w obronie i pomocy. po to są takie mecze żeby niwelować to co nie wychodzi, a mają dużo do wyciągnięcia.

0

lepiej w presezonie niż w sezonie ;)

2

co wy tak panikujecie. po tą są takie mecze żeby sprawdzać każde opcje. nie obwiniajmy bravo to obrona i pomoc zawiniła przy bramkach. dziś nasi nie mieli dnia za to piłkarzom liv wychodziło

0

haha teraz komentatorzy przeczytali na twiterze co powiedzieli o mignolecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?