vedi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wysokie Mazowieckie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Pep nie zapienił sie miejscami z Tito :)
Tito był by pierwszym trenerem a Pep asystentem.
0
he widzę pedro ma urodziny razem z moimi :D Najlepszego :)
0
Brawo są godziny :)
0
jak już to robiliście to przynajmniej godziny podajcie :P
0
mógł by mu wyjechać z bańki :P hehe :)
0
http://video.uefa.com/video/Competitions/UCL/Season=2010/liveDraw_videoFlash.html
losowanie live
0
tak z ninnej beczki :)
# 2010-01-06 Barcelona - Sevilla
# Copa del Rey: 1/8
# 2010-01-10 Tenerife - Barcelona
# Primera Division
# 2010-01-13 Sevilla - Barcelona
# Copa del Rey: 1/8
# 2010-01-17 Barcelona - Sevilla
# Primera Division
co za mecze :) ciekawe kto wyjdzie z tego lepiej :)
0
ORANGE SPORT
17:00 Piłka nożna - KLUBOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: MECZ PÓŁFINAŁOWY: ATLANTE FC - FC BARCELONA
0
orange sport pokaże mecze :) jutro o 17 :)
0
dla mnie błąd sędziego... każdy w takim meczu o taką stawkę zrobił by to samo...
0
Milito, wraca do gry ? :D
0
i to mi sie podoba. większość trenerów tylko obserwuje jak trenują ich zawodnicy.
0
dla mnie liczą się dwa puchary - wygrać Ligę i Ligę Mistrzów !!!
a na pierwszym miejscu wygrać z realem i utrzeć i nosa !!!!
0
hee wygląda jak by głowa nie pasowała do reszty :P
0
ibra dobrze gra technicznie, te nie przewidziane zagrania, coś pięknego...
ale i tak Messi jest BOGIEM... :)
0
no podobni z deka :)
0
lepiej mu w koszulce Barcy :)
0
ehh myślałem że chociaż on nie będzie pajacował z herbem ;/
0
Citko :) na wembley
0
piękny filmik