0

piękny mecz :)
nasza sektorówka The Best ;d
żałujcie Ci co nie byli :D

0

AVB ?

0

Potencjalni trenerzy ?
AVB
Marcelo Bielsa
Rafael Benítez

0

raczej rooney za Ville -,-

0

Carvajal piłkarzem Realu

0

jeszcze D.Luiz i potrójna korona nasza ; )

0

hahah

0

puścili by skrót la Liga barcy xd

0

sory bo ja też pisałem wcześniej xd

0

truska2411 naprawdę nie wiedziałem .

0

zamknął by się komentator -,-

0

Polska flaga xdddddd

0

massi przymulony -,-

0

Xavi z browarem ♥

0

dziś się dowiedzą kto ma odejśc ?

0

ma ktoś może kanał z fiesty ?

0

Vilanova kur** stoi i się patrzy ...

0

Villa Mistrz :) . Adios El Guaje

0

Smuda > Tito

0

Zmiana musi być jedna . Tito gratulacje wygrałeś na 99% lige ale tylko to -,- . Tak to nic nowego nie wprowadziłeś a teraz są potrzebne zmiany w tym zespole . Więc musisz odejść ; )

0

Vilanova Finish !

0

dziękuje dobranoc

0

po co go ma wpuszczać ?

0

niech szukają trenera

0

Smuda na Trenera !

0

trzeba kogoś kto ożywi ten zespół Sam Messi nie da rady -,- . A nie okłamujmy się ale na Xavim nie można zawsze polegać...

0

co ten Vilanova robi -,-

0

Pedro ?? moim zdaniem Bartre ściągnąć i Sancheza wpuścić bo nie ma czego bronić trzeba atakować!

0

moim zdaniem formacja 3-4-3 nie ukrywajmy ale nie ma czego bronić ; )
Adriano Pique Alves
Iniesta Xavi Cesc Thiago?
Villa Messi Pedro

0

a do kiedy musi podjąć decyzje ? ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?