vamosbarcelona
Dołączył/a: sierpień 2011
Czaniec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piękny mecz :)
nasza sektorówka The Best ;d
żałujcie Ci co nie byli :D
0
AVB ?
0
Potencjalni trenerzy ?
AVB
Marcelo Bielsa
Rafael Benítez
0
raczej rooney za Ville -,-
0
Carvajal piłkarzem Realu
0
jeszcze D.Luiz i potrójna korona nasza ; )
0
hahah
0
puścili by skrót la Liga barcy xd
0
sory bo ja też pisałem wcześniej xd
0
truska2411 naprawdę nie wiedziałem .
0
zamknął by się komentator -,-
0
Polska flaga xdddddd
0
massi przymulony -,-
0
Xavi z browarem ♥
0
dziś się dowiedzą kto ma odejśc ?
0
ma ktoś może kanał z fiesty ?
0
Vilanova kur** stoi i się patrzy ...
0
Villa Mistrz :) . Adios El Guaje
0
Smuda > Tito
0
Zmiana musi być jedna . Tito gratulacje wygrałeś na 99% lige ale tylko to -,- . Tak to nic nowego nie wprowadziłeś a teraz są potrzebne zmiany w tym zespole . Więc musisz odejść ; )
0
Vilanova Finish !
0
dziękuje dobranoc
0
po co go ma wpuszczać ?
0
niech szukają trenera
0
Smuda na Trenera !
0
trzeba kogoś kto ożywi ten zespół Sam Messi nie da rady -,- . A nie okłamujmy się ale na Xavim nie można zawsze polegać...
0
co ten Vilanova robi -,-
0
Pedro ?? moim zdaniem Bartre ściągnąć i Sancheza wpuścić bo nie ma czego bronić trzeba atakować!
0
moim zdaniem formacja 3-4-3 nie ukrywajmy ale nie ma czego bronić ; )
Adriano Pique Alves
Iniesta Xavi Cesc Thiago?
Villa Messi Pedro
0
a do kiedy musi podjąć decyzje ? ;>