valeris11
Dołączył/a: marzec 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gracies Pep!!!
0
dzięki
0
jak nazywała się ta piosenka która leciała w tle gdy wszyscy byli na środku
0
Jesteś wielki!!!
VeB
0
Gràcies per tot PEP!!!
Era się skończyła
0
nikt nie będzie leszy od Guardioli
0
GRÀCIES PER TOT !!!
Visca el Barca
0
GRÀCIES PER TOT
0
po ostatnich meczach uważam że we wtorek barca będzie przeważać ale chelsea się obroni i awansuje.
0
co do pepa on chyba stracił koncepcje prowadzenia tej drużyny szkoda
0
Wczoraj coś się skończyło.Wielka era niezwyciężonej Barcy została zakończona. Świat się zmienia nic już nie będzie takie jak wcześniej.
0
świetny pomysł
0
jesteśmy z tobą
0
Dobry zawodnik pasuje na skrzydło piekielnie szybki. Najlepszego!!!
0
myślę że się uda
0
młodzież z barcy b powinna wystarczyć może alba dla pewności
0
poziom sędziowania w tym sezonie jest naprawdę na niskim ten mecz to potwierdza
0
nie pasował do stylu barcelony
0
może będzie trenował barce b