Wasz Valdes jest bardzo słaby. Czarną robotę odwala para stoperów. Sam Valdes albo nic nie obroni albo raz czystym fartem. Zero ale to zero umiejętności.
________________
Tak tak zminusujecie mnie, bo to w waszym stylu i powtarzam osobie o nicku dlugi20 - NIE JARA MNIE TO
@piquenbauer
gdybyś ty nie był durniem wiedziałbyś, że brudną robotę za tego słabiaka Valdesa wykonuje obrona. A Casillas nawet słabo grając jest dużo lepszy od valdesa. Słabiaku ;x
Komentarze
0
0
0
Wasz Valdes jest bardzo słaby. Czarną robotę odwala para stoperów. Sam Valdes albo nic nie obroni albo raz czystym fartem. Zero ale to zero umiejętności.
________________
Tak tak zminusujecie mnie, bo to w waszym stylu i powtarzam osobie o nicku dlugi20 - NIE JARA MNIE TO
0
@Kireczka
nie jestem fanem realu. napisałem to pod szyderę
0
real madryt lepszy
0
@piquenbauer
gdybyś ty nie był durniem wiedziałbyś, że brudną robotę za tego słabiaka Valdesa wykonuje obrona. A Casillas nawet słabo grając jest dużo lepszy od valdesa. Słabiaku ;x
0
@piquenbauer
nie wiem co to jest puchar zamory i szczerze mam to w dupie bo nie przepadam za ligą hiszpańską
0
real madryt lepszy
0
Po co niektórych komentarzach widać kto naprawdę kibicuje Barcelonie a kto jest zwykłym sezonowcem.
0