usiu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elbląg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
seb118 www.livesocore.com i nie zadawaj więcej takich pytań
0
Lechu tak trudno wejść na http://www.fcbarca.com/main.php?goto=terminarz jak już siedzisz na fcbarca.com?
0
he he he
0
@viskovleen P&R zamknięty jest w poniedziałki, możliwe, że w Soprano na przymorzu będzie transmisja
0
Mihajlovic to był cham i prostak, ale wolne potrafił strzelać, to racja!
0
czy dobrze wczoraj zauważyłem, że na żadnym kanale nie było skrótów (no chyba, że 'n' ale tego nie mam)?
0
uffff cale szczescie
Zlatanowi bufonowi mowimy stanowecze NIE
tak samo jak parowkowym skrytozercom
0
czy gdzies oprocz shopu Barcy, mozna kupic ta koszulke??
0
czarls puziol, najlepszy !!!
0
Puyol najlepszy na boisku !!! brawo
0
ahahahha Szpakowski: "czarls puziol" :D:D:D:D:
Campeones :D
0
mielismy MEGA SZCZESCIE trzeba to uczciwie przyznac, na szczescie jestem tego zdania ze szczescie sprzyja lepszym ;)
:)
0
przeciez ten zadufany w sobie bufon rozpieprzyl by ta druzyne w jeden sezon :D
0
hehe same niespodzianki w trojmiescie na gran derby ;) najpierw wpadam do piwiarni a tam mi mowia ze mecz przeniesiony o_O ok no to lece lapac taksowke, przyjezdzam uff 0:0 tylko 9 minut w plecy, ogladamy kibicujemy, druga polowa 9 minut minelo padl odbraz :D do konca nie udalo sie odratowac, na szczescie kumpel relacjonowal mi przez telefon
pozdrawiam w ogole bardzo milych kibicow z trojmiasta, i mega koksa madritiste :D:D
0
Pep rzadzi :)
0
Piqué rosnie nam wielki obronca, a pomyslec ze jest w moim wieku o_O, co dopiero bedzie za pare lat kiedy tak naprawde pilkarz (obronca) osiaga szczyt :) brawo
btw. Pep moj idol :)
0
"Barcelona prowadzona była przez niego niczym Izraelici do Ziemi Obiecanej, a kolejni rywale rozstępowali się przed nim niczym Morze Czerwone przed biblijnym przywódcą."
jakby Stec'a czytal o_O, taki sam poziom, Panowie rownajcie do tych na gorze, nie do tych na dole.
0
lol bojan
0
ale podanie alvesa o_O
0
przeciez messi nie gral, spryciarzu ;)
0
specjalista od ciezkich sytuacji :D
0
lol nagle nie maja formy, poprostu villareal gra dobrze
0
lol, jak to nie wpadlo o_O
0
hotalinho ok dzieki dziala przez link na stronce ;)
0
hotalinho kanal jest wylaczony :|
0
to jest brat Kalu
0
dzieki za skrot ;)
0
gumis_1221, 21501 soccer2 na TVU
0
By mod:
Ban!
0
miazga o_O