Mam nadzieję że wygramy ten mecz !!! Ale jeśli nie to niech wszyscy wiedzą że kibice Barcelony to nie tylko sezonowcy patrzący na puchary ale prawdziwi kibice którzy nawet gdy ich drużyna przegrywa to są całym sercem z nimi !!! Visca el Barca !!!
Mam nadzieję że wygramy ten mecz !!! Ale jeśli nie to niech wszyscy wiedzą że kibice Barcelony to nie tylko sezonowcy patrzący na puchary ale prawdziwi kibice którzy nawet gdy ich drużyna przegrywa to są całym sercem z nimi !!! Visca el Barca !!!
Moim zdaniem nie powinno obwiniać się Messiego to nie jego wina że Sergio Baptista wystawił taki skład a nie inny,Pastore powinien zagrać od początku ale może nawet lepiej że Argentyna odpadła bo Messi teraz może wrócić do Barcelony w której nikt nie wini go nawet jeśli ma zły dzień. I będzie mógł przygotowywać się do nowego sezonu w Barcelonie w której nie kładą na nim presji i żaden piłkarz o nic go nie obwinia jak wiemy w Argentynie to się zdarzało
Komentarze
0
Jak rok temu przegrali La Ligę a Ronaldo miał więcej bramek w sezonie od Messiego to jakoś na odwrót mówił ;)))
0
23 sierpnia mam urodziny także liczę na miły prezent w postacie wygranej ;)))
0
http://www.francefootball.fr/Ballon_Or_2011/index.php# wejdźcie na tą stronę i głosujcie na Leo !!! ;)
0
Mam nadzieję że wygramy ten mecz !!! Ale jeśli nie to niech wszyscy wiedzą że kibice Barcelony to nie tylko sezonowcy patrzący na puchary ale prawdziwi kibice którzy nawet gdy ich drużyna przegrywa to są całym sercem z nimi !!! Visca el Barca !!!
0
Mecz Real Madryt- Fc Barcelona będzie na TVP 11!!! Fajnie co nie ;)
0
Mam nadzieję że wygramy ten mecz !!! Ale jeśli nie to niech wszyscy wiedzą że kibice Barcelony to nie tylko sezonowcy patrzący na puchary ale prawdziwi kibice którzy nawet gdy ich drużyna przegrywa to są całym sercem z nimi !!! Visca el Barca !!!
0
Moim zdaniem nie powinno obwiniać się Messiego to nie jego wina że Sergio Baptista wystawił taki skład a nie inny,Pastore powinien zagrać od początku ale może nawet lepiej że Argentyna odpadła bo Messi teraz może wrócić do Barcelony w której nikt nie wini go nawet jeśli ma zły dzień. I będzie mógł przygotowywać się do nowego sezonu w Barcelonie w której nie kładą na nim presji i żaden piłkarz o nic go nie obwinia jak wiemy w Argentynie to się zdarzało
0
Mecz Real Madryt- Fc Barcelona będzie na TVP 11!!! Fajnie co nie ;)
0
23 sierpnia mam urodziny także liczę na miły prezent w postacie wygranej ;)))
0
Jak rok temu przegrali La Ligę a Ronaldo miał więcej bramek w sezonie od Messiego to jakoś na odwrót mówił ;)))