O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3255
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 9

Komentarze

0

Mecz oglądam dobry :)

0

Inteligentna odpowiedz. Brawo ty.

0

Jakgrazespolnaktoryniedasiepatrzec.pl

0

Nie rozumiem was. Bardzo fajny mecz do oglądania. Jak narazie wszystko gra. A wy tylko narzekacie. Ogarnijcie się, delektujmy się meczem.

0

To prawda, gość jest twardy i to jest jedyna rzecz za jaką go cenie. Myślę ze najlepiej jakby te karierę skończył jak najszybciej, sytuacja będzie tylko się pogarszać.

Zobacz wszystkie

3

Nie wiem ile lat masz ale sądząc po twoim komentarzu jakieś 8-9.

2

To nie sa żądni "popie*****h kibole" czy "chore lajdaki" to są po pierwsze patrioci, ludzie którzy Pique nie lubią (powody znane) czy ludzie którzy widza ze w kadrze ich kraju gra osoba ktora od 2-3 lat nie powinna tam być.

1

Nie wiem dlaczego podoba ci się postawa człowieka który żadnym katalonczykiem się nie czuje tylko po prostu jakoś zamieszanie trzeba wokół siebie zrobić.

1

Ty już lepiej idź spać

0

Inteligentna odpowiedz. Brawo ty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?