0

Zinedine Zidane może i był dobry ale na pewno nie jest naj lepszy

0

0

powrotu do zdrowia

0

FLLACZEK

ale i tak ładnie zagrali zobacz na pogodę wiem ze nie można winić zawsze pogody ale i tak Barca ładnie zagrała remis 2-2 jest godnym wynikiem ale bramka CESA BARDZO ŁADNA

0

0

teraz rzym ale bendzie ciżko z manu bez obrony ale wygramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?