tsw

0

szkoda że cie nie mam przed sobą pokazalbym ci książki

tsw

0

ty pwned kozaku może ty byś zagrał

bo widze że w gebie jesteś mocny

tsw

0

hahhahahahahaha

tylko wisła

tsw

0

dla ciebie jeszcze nie ma

bo brakło w księgarni dla upośledonych

ale cóż jak połączony pępowiną z matką to takie wybiki teraz

tsw

0

a ty czemu nie poszedłeś na mecz????

bo się bałeś że ci maskę sklepią???

czyż nie zgadłem???

tsw

0

nie ja chodze za rączke z własną matką

hahahhahahahha

i jakbyś chcial wiedzieć mam 22 lata

tsw

0

moge sobie pisać gdzie chce i mi nie zabronisz

jestem zdania że nie warto na mecz przychodzić jak awans rozstrzygnięty

wogóle co cie to interesuje

tsw

0

musicie przyznać że Wisła gra nienajgorzej

wiem że barca nie gra na 100%, ale Wisła nie daje plamy

tsw

0

Lubie Barce ale z Polskich najbardziej Wisłe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?