tsw
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda że cie nie mam przed sobą pokazalbym ci książki
0
ty pwned kozaku może ty byś zagrał
bo widze że w gebie jesteś mocny
0
hahhahahahahaha
tylko wisła
0
dla ciebie jeszcze nie ma
bo brakło w księgarni dla upośledonych
ale cóż jak połączony pępowiną z matką to takie wybiki teraz
0
a ty czemu nie poszedłeś na mecz????
bo się bałeś że ci maskę sklepią???
czyż nie zgadłem???
0
nie ja chodze za rączke z własną matką
hahahhahahahha
i jakbyś chcial wiedzieć mam 22 lata
0
moge sobie pisać gdzie chce i mi nie zabronisz
jestem zdania że nie warto na mecz przychodzić jak awans rozstrzygnięty
wogóle co cie to interesuje
0
musicie przyznać że Wisła gra nienajgorzej
wiem że barca nie gra na 100%, ale Wisła nie daje plamy
0
Lubie Barce ale z Polskich najbardziej Wisłe