Jak wy tu wszyscy płaczecie a wiekszosc z was nie zdaje sbie sprawy z tego ze latwiej zbudowac druzyne z przecietniakow niz majac w zespole same gwiazdy ktore przyslowiowo czesto ' wyzej sr..ja niz dupy maja ' jakby nie bylo tez musza byc zdrowe relacje w druzynie wiec nie moze wywalic kazdego na leb, ja mu zostawiam kredyt zaufania na caly sezon, jestem dobrej mysli, wystarczy to wszystko odpowiednio poukladac, co do realu faktycznie forme prezentuja wzorowa z meczu na mecz, ale kij ma 2 konce :))
a co panowie myslicie o nie uznanej bramce Messi'ego?
nie ogladalem meczu, bylem w pracy a w necie z powtorki niby wynika ze pilka odbila sie od zawodnika atletico?
w zyciu, przeciez od razu gra staje sie bardziej dynamiczna po jego obecnosci na boisku, znajac zycie sprzedamy go jak thiago. zreszta jak ma sie rozgrywac kiedy sadzaja go na lawie w szczytowej formie.
szkoda mi Bartry w tej sytuacji bo chlopak zapier...al byl widoczny a tu takie cos, no trudno, nie zawsze mozna byc najlepszym. ja mysle ze wyciagna z tego pozytywne wnioski na przyszly sezon
za duzo pier...lenia moim zdaniem, ze sie tak wyraze. za malo pilek na bramke zza 16 bez przyjmowania, to byl mecz do wygrania, ale oni tam gdzie powinni uderzac probowali ciagnac na sile, nie liczac juz w koncowce tych wariacji. montoya gdyby nie ten feler ze strata bramki to zm zaraz po neyu ktory znow gral sam. Cesc to pomylka w 1!
a co panowie myslicie o nie uznanej bramce Messi'ego?
nie ogladalem meczu, bylem w pracy a w necie z powtorki niby wynika ze pilka odbila sie od zawodnika atletico?
Komentarze
0
Jak wy tu wszyscy płaczecie a wiekszosc z was nie zdaje sbie sprawy z tego ze latwiej zbudowac druzyne z przecietniakow niz majac w zespole same gwiazdy ktore przyslowiowo czesto ' wyzej sr..ja niz dupy maja ' jakby nie bylo tez musza byc zdrowe relacje w druzynie wiec nie moze wywalic kazdego na leb, ja mu zostawiam kredyt zaufania na caly sezon, jestem dobrej mysli, wystarczy to wszystko odpowiednio poukladac, co do realu faktycznie forme prezentuja wzorowa z meczu na mecz, ale kij ma 2 konce :))
0
Mistrza poznaje sie nie po tym jak wygrywa, tylko po tym co robi kiedy przegrywa .. ; )
VeB!
0
ja bym go wrzucil na prawo a neya do srodka, i sprobowal zagrac takim zestawieniem, czemu nie ? : )
0
a co panowie myslicie o nie uznanej bramce Messi'ego?
nie ogladalem meczu, bylem w pracy a w necie z powtorki niby wynika ze pilka odbila sie od zawodnika atletico?
2
mam nadzieje ze w przyszlym sezonie ktos wkoncu ku.wa zobaczy ze Barta jest jednym z filarów obrony
3
w zyciu, przeciez od razu gra staje sie bardziej dynamiczna po jego obecnosci na boisku, znajac zycie sprzedamy go jak thiago. zreszta jak ma sie rozgrywac kiedy sadzaja go na lawie w szczytowej formie.
2
mam nadzieje ze w przyszlym sezonie ktos wkoncu ku.wa zobaczy ze Barta jest jednym z filarów obrony
1
szkoda mi Bartry w tej sytuacji bo chlopak zapier...al byl widoczny a tu takie cos, no trudno, nie zawsze mozna byc najlepszym. ja mysle ze wyciagna z tego pozytywne wnioski na przyszly sezon
VeB!
0
za duzo pier...lenia moim zdaniem, ze sie tak wyraze. za malo pilek na bramke zza 16 bez przyjmowania, to byl mecz do wygrania, ale oni tam gdzie powinni uderzac probowali ciagnac na sile, nie liczac juz w koncowce tych wariacji. montoya gdyby nie ten feler ze strata bramki to zm zaraz po neyu ktory znow gral sam. Cesc to pomylka w 1!
0
a co panowie myslicie o nie uznanej bramce Messi'ego?
nie ogladalem meczu, bylem w pracy a w necie z powtorki niby wynika ze pilka odbila sie od zawodnika atletico?