24 marca 2014, 09:02
0
jestem od malego za barceloną i ciesze sie ze to ten katalonski club wygrał
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jestem od malego za barceloną i ciesze sie ze to ten katalonski club wygrał
0
jestem od malego za barceloną i ciesze sie ze to ten katalonski club wygrał