0

za Rafaela wymiana może ;p joke xD

0

2:1

0

błąd Muniesy i Fontasa

0

fuck 1:1

0

marc muniesa gooolll!!!!

0

dajcie linki plx

0

dla czego nie ma żadnego artykułu o urodzinach zlatana??

0

real na pierwszym miejscu i tak już zostanie... do następnej kolejki ;)

0

ibra

messi

0

chyba a-e b-f c-g d-h i 1-2 z 2-1

0

na onecie już jest

0

mamy Rubin Kazań !!!!

0

VfL Wolfsburg

Standard Liege

Maccabi Hajfa

FC Zurych

Rubin Kazań

APOEL Nikozja

Unirea Urziceni

DVSC Debreczyn

pozostały

0

APOEL Nikosia

0

ja chce żeby z tych słabszych doszedł do grupy barcy APOEL, to często w tv będzie bo tam 3 polaków

0

paulov jak pep dał numery zawodnikom z barcy athletic to znaczy że będą w pierwszej drużynie :) yeah!

0

tak elninino

0

barcelona wie że ma talent ale musi go szlifować i dlatego go wyporzycza

0

Bienvenido Ibracadabra :)

0

Bienvenido Ibracadabra :)

0

GURBI FCB javiera tak ale macherano :)

0

fajnie jakby kupiła barca Davide Santona

0

w pierwszym składzie barcelony gra 6, 7 wychowanków a drewniakach 2

0

na onecie jest napisne, że 40mln + eto + hleb na wypożyczenie

0

Jeżeli otrzymałbym takową propozycję, to byłoby niezwykłe. Ale nic takiego nie miało miejsca. Guardiola od zawsze był moim idolem. Zawsze grałem na jego pozycji i nosiłem koszulkę z numerem cztery, jak on. Kiedy byłem młody, był moim bohaterem, starałem się go naśladować. Próbowałem grać tak jak on, teraz jako trener pokazuje, jak dobry jest. Jest kimś, kto zawsze będzie ważny w moim życiu. chciałbym cesca w naszym zespole

0

pamięta ktoś o henrique ma 23lata może grać praktycznie na każdej pozycji w obronie wraca z wypożyczenia

0

przesadyzm z tym składem

0

do 92 minuty myślałem że znowu będę spał podczas finału LM

0

relaks przed maturą, ale jutro trzeba zacząć się uczyć do matury z polskiego :-(

0

życie jak w madrycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?