Macie tu ok 50 linków do różnych kanałów w różnych językach i różnych programach. Niech każdy sobie wybierze co mu pasuje a nie wypisuje tylu durnych komentarzy. Trochę chęci panowie i wszystko można znaleźć.
Jak ktoś ma TV z cyfrowym tunerem i mieszka w okolicach czeskiej granicy to mecz można obejrzeć w rewelacyjnej jakości na czeskim CT 4. Ja mieszkam w okolicach Wodzisławia Śl. i śmiga aż miło.
Jak ktoś ma TV z cyfrowym tunerem i mieszka w okolicach czeskiej granicy to mecz można obejrzeć w rewelacyjnej jakości na czeskim CT 4. Ja mieszkam w okolicach Wodzisławia Śl. i śmiga aż miło.
Macie tu ok 50 linków do różnych kanałów w różnych językach i różnych programach. Niech każdy sobie wybierze co mu pasuje a nie wypisuje tylu durnych komentarzy. Trochę chęci panowie i wszystko można znaleźć.
Komentarze
0
na 512 wątpie, możesz spróbować ale raczej bedzie przycinać
0
Inter już 1:0 prowadzi.
0
Już mnie męczą te komentarze "dajcie linka". Tak ciężko wejść na: http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia ?
Macie tu ok 50 linków do różnych kanałów w różnych językach i różnych programach. Niech każdy sobie wybierze co mu pasuje a nie wypisuje tylu durnych komentarzy. Trochę chęci panowie i wszystko można znaleźć.
Ew można poszukać na:
http://www.fromsport.com/c-1.html
http://atdhe.net/index.html
Co do Cyfry+ na żadnym kanale nie ma tego meczu.
0
Jak ktoś ma TV z cyfrowym tunerem i mieszka w okolicach czeskiej granicy to mecz można obejrzeć w rewelacyjnej jakości na czeskim CT 4. Ja mieszkam w okolicach Wodzisławia Śl. i śmiga aż miło.
Pozdrawiam.
0
na 512 wątpie, możesz spróbować ale raczej bedzie przycinać
0
Jak ktoś ma TV z cyfrowym tunerem i mieszka w okolicach czeskiej granicy to mecz można obejrzeć w rewelacyjnej jakości na czeskim CT 4. Ja mieszkam w okolicach Wodzisławia Śl. i śmiga aż miło.
Pozdrawiam.
0
Już mnie męczą te komentarze "dajcie linka". Tak ciężko wejść na: http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia ?
Macie tu ok 50 linków do różnych kanałów w różnych językach i różnych programach. Niech każdy sobie wybierze co mu pasuje a nie wypisuje tylu durnych komentarzy. Trochę chęci panowie i wszystko można znaleźć.
Ew można poszukać na:
http://www.fromsport.com/c-1.html
http://atdhe.net/index.html
Co do Cyfry+ na żadnym kanale nie ma tego meczu.
0
Inter już 1:0 prowadzi.