Marketing - ktoś kiedyś powiedział, że Sterling będzie gwiazdą... to samo mówili o Adu, Bojanie, Moutinho czy Dos Santosie... Zbyt drogi interes by podejmować takie ryzyko, Anglikom nie zawsze jest po drodze z Iberyjskim futbolem... Pomysł z Angelem o niebo lepszy.
Nie lubię tego ustawienia. Xavi to już nie jest ten Generał z czasów Josepa, obawiam się, że kreatywność drugiej linii może być niewystarczająca, szkoda, że Ivan znów siedzi na ławce... Cała nadzieja w ofensywnym bombowym trio, ale zagrać na najwyzszym poziomie muszą wszyscy, Valencia to trudny rywal!
VAMOS!
Tak jak w meczu z City był niepewny, tak dzisiaj zagrał świetnie... Nie można obwiniać go za oblężenie, którego zaznała Barca w drugiej części pierwszej połowy, gdyż to wina całego zespołu... Bramka, wiele odbiorów, często heroicznych, brawo JEREMY!!!
Kto stoi między Rafinhą a Danim na tym zdjęciu?
Oby ten nieudolny zarząd nie pozbył się jednej z najjaśniejszych iskierek szatni i nadal przyzwoitego zawodnika. Vamos Dani!
Gumbau - WOW, nie wiem jak wygladaja jego statystyki po tym meczu, ale wizualnie jego gra wygladala dzisiaj bardzo dobrze... Adama - ma w sobie to cos, potrzebuje opieki starszych kolegow i twardej reki trenera, a wyrosnie na swietnego zawodnika... ter Stegen - uwielbiam tego goscia i jego niektore niekonwencjonalne decyzje. Mathieu - stadiony swiata, szacuneczek dla Francuza... No i na koniec Rafinha - dobry wystep, ciagnal ofensywe, oby wiecej minut i mlodszy z braci Alcantara wyrosnie na ciekawego i efektywnego pilkarza.
Jasne, a później będziesz się zastanawiał dlaczego Barcelona może zaoferować za Cuadrado (oczywiście to tylko przykład) tylko 15mln euro... W futbolu rządzą obecnie pieniądze i póki nie narusza to drastycznie zasad musimy iść w tym kierunku...
Nie masz dowodów na to iż nie zarabia 80tys euro / tydzien ale podazasz za wyssanymi z palca historiami o Barcelonie, która chce odbić młodego Norwega w ostatniej chwili? Trochę konsekwencji... skoro nie znasz prawdy - a nie znasz, bo to tylko plotki - to proszę, nie rób z siebie Wikipedii.Z resztą, swoją drogą bardzo cieszę się, że do nas nie trafił, życzę mu powodzenia, ale nie sądzę by Madryt był odpowiednim przystankiem w tym wieku - no chyba, że Odegaard chce z tej stacji jechać tylko w dół... Aż do Ekstraklasy za 15lat.
Komentarze
1
0
Marketing - ktoś kiedyś powiedział, że Sterling będzie gwiazdą... to samo mówili o Adu, Bojanie, Moutinho czy Dos Santosie... Zbyt drogi interes by podejmować takie ryzyko, Anglikom nie zawsze jest po drodze z Iberyjskim futbolem... Pomysł z Angelem o niebo lepszy.
1
Nie lubię tego ustawienia. Xavi to już nie jest ten Generał z czasów Josepa, obawiam się, że kreatywność drugiej linii może być niewystarczająca, szkoda, że Ivan znów siedzi na ławce... Cała nadzieja w ofensywnym bombowym trio, ale zagrać na najwyzszym poziomie muszą wszyscy, Valencia to trudny rywal!
VAMOS!
0
Tak jak w meczu z City był niepewny, tak dzisiaj zagrał świetnie... Nie można obwiniać go za oblężenie, którego zaznała Barca w drugiej części pierwszej połowy, gdyż to wina całego zespołu... Bramka, wiele odbiorów, często heroicznych, brawo JEREMY!!!
2
Kto stoi między Rafinhą a Danim na tym zdjęciu?
Oby ten nieudolny zarząd nie pozbył się jednej z najjaśniejszych iskierek szatni i nadal przyzwoitego zawodnika. Vamos Dani!
3
Odkryłeś Amerykę, myślałem, że to kibice wiedzą o Messim najwięcej... Nawet więcej niż on sam...
3
Manager86, dobrze, ze to Lucho jest trenerem, a nie Ty...
2
Gumbau - WOW, nie wiem jak wygladaja jego statystyki po tym meczu, ale wizualnie jego gra wygladala dzisiaj bardzo dobrze... Adama - ma w sobie to cos, potrzebuje opieki starszych kolegow i twardej reki trenera, a wyrosnie na swietnego zawodnika... ter Stegen - uwielbiam tego goscia i jego niektore niekonwencjonalne decyzje. Mathieu - stadiony swiata, szacuneczek dla Francuza... No i na koniec Rafinha - dobry wystep, ciagnal ofensywe, oby wiecej minut i mlodszy z braci Alcantara wyrosnie na ciekawego i efektywnego pilkarza.
2
Jasne, a później będziesz się zastanawiał dlaczego Barcelona może zaoferować za Cuadrado (oczywiście to tylko przykład) tylko 15mln euro... W futbolu rządzą obecnie pieniądze i póki nie narusza to drastycznie zasad musimy iść w tym kierunku...
2
Nie masz dowodów na to iż nie zarabia 80tys euro / tydzien ale podazasz za wyssanymi z palca historiami o Barcelonie, która chce odbić młodego Norwega w ostatniej chwili? Trochę konsekwencji... skoro nie znasz prawdy - a nie znasz, bo to tylko plotki - to proszę, nie rób z siebie Wikipedii.Z resztą, swoją drogą bardzo cieszę się, że do nas nie trafił, życzę mu powodzenia, ale nie sądzę by Madryt był odpowiednim przystankiem w tym wieku - no chyba, że Odegaard chce z tej stacji jechać tylko w dół... Aż do Ekstraklasy za 15lat.