tomeq
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już teraz się deklaruję na wyjazd do Pilzna - to zaledwie 400km np z Zielonej Góry. Ciekawe czy FCBP będzie organizowała wyjazd, pewnie tak. Gdyby nie - jestem skłonny jechać na włąsną rękę, gdyby ktoś jeszcze był chętny to może się ze mną kontaktować. Kom. 663995235
0
Ale tego pie***enia Szpaka to już słuchać nie mogę.
0
Świetnym był graczem. To między innymi on strzelił Polakom gola w finale IO w 92r. w Barcelonie.
0
hehe, Soltyz, dobre;)
0
A Keiirson właśnie strzelił bramkę w doliczonym czasie na 1-1!:)
0
Mateć, tę bramkę Maxi strzelił na CN!
0
Gwoli ścisłości:
Barcelona jako klub zdobyła 4 medale. Medal piłkarzy ręcznych to 1 (słownie: jeden) medal. Nie jest ważne to, że w drużynie grało 7 zawodników.
Pzdr