O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Modrić, Isco, CR7, Puyol, Ronaldinho, Carvajal
  • Ulubione zespoły Real Madryt
  • Barcelonie kibicuję od Nie kibicuję, ale szanuję.

Statystyki

  • Dni w serwisie 2299
  • Liczba komentarzy 351
  • Polecenia 335

Komentarze

1

1

Nie wiedziałem, że od przyszłego sezonu na boisko będzie wychodziło 12 zawodników, no chyba, że chcesz żeby Barcelona grała bez bramkarza :) 4-3-1-3 + Ter Stegen?

0

W końcu trzeba opłacić kontrakty MSN. A to małe pieniądze nie są. Zła polityka transferowa, i przychodzą takie Gomesze, Turany które tak bardzo się Barcelonie przydały.

3

A skąd możesz wiedzieć jak wyglądała gra Realu? Widziałeś mecz akcja po akcji? Jakim cudem, przecież wtedy grała Twoja Barca. Dziwne :D

2

Tak, bo wypowiedz Xaviego była na poziomie, i tylko Ronaldo jest wszystkiemu winny.. Gdyby was ktoś obrzucał gównem przez całą waszą karierę, to w końcu musi nadejść moment, w którym odpowiecie. I nie chodzi tutaj tylko o wypowiedź Xaviego.

Zobacz wszystkie

17

Jako kibic Realu mam ogromny szacunek do tego pana po prawej :)
Powodzenia Carles :))

13

Ból dupy czas zacząć. Naprawdę przeraża mnie to co tutaj widzę... tak się przejmujecie Ronaldo, że nawet jego mecze reprezentacyjne oglądacie? PORAŻKA

13

Nie chce teraz po kimś cisnąć, ale gdyby za takie "przewinienia" w polu karnym sędziowie odgwizdywali karne, to każdy mecz kończyłby się wynikami dwucyfrowymi. Jak można podyktować karnego za położenie dłoni na czyimś barku, po prostu położenie, nie szarpanie.. położenie. O bramce ze spalonego nie ma co się wypowiadać, bo każdy wie, jacy sędziowie w Hiszpanii są. Dobranoc.
Nie ma co, i tak Barca by wygrała, nawet bez tych sędziów. Niech ligę wygra najlepszy, i tyle. Dobranoc.

13

Ale mi zrobiłeś smaka na leczo... serca nie masz :D

11

Przybywam z przyszłości.
Barcelona jutro przejmie pozycję lidera, a w El Classico zrobi Realowi z dupy jesień średniowiecza. :D
Jestem kibicem Realu i zapewne tak się stanie, nie ma co się oszukiwać. Pozdrawiam.