3 czerwca 2014, 22:36
0
Niedługo wejdę na fcbarca.com i na głównej ujrzę nagłówek "Cruyff planuje wznowić karierę, może zastąpić Xaviego"
19 stycznia 2013, 15:49
No i tak to jest ^^
19 stycznia 2013, 15:43
Dokładnie :)
14 stycznia 2013, 18:27
TO JEST PIĘKNE
8 stycznia 2013, 12:34
Jedno pytanie do głupiej redakcji fcbarca.com. DLACZEGO PRZED "KIEDY" JEST PRZECINEK?!?!?!?!
26 grudnia 2012, 01:00
Najlepszy atak na świecie ma POLSKA : Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski
8 lipca 2012, 09:22
No trudno :(
14 lipca 2012, 21:39
Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że w tym sezonie Affelay rozegra sezon życia i poprowadzi razem z Leo drużynę po triumf w La Liga. Ps. Sory za odbięgnięcie od tematu :D
8 lipca 2012, 09:25
Preferuje Hummelsa, ale niech będzie już ten Martinez ;P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Niedługo wejdę na fcbarca.com i na głównej ujrzę nagłówek "Cruyff planuje wznowić karierę, może zastąpić Xaviego"
0
No i tak to jest ^^
0
Dokładnie :)
0
TO JEST PIĘKNE
0
Jedno pytanie do głupiej redakcji fcbarca.com. DLACZEGO PRZED "KIEDY" JEST PRZECINEK?!?!?!?!
0
Najlepszy atak na świecie ma POLSKA :
Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski
0
Jedno pytanie do głupiej redakcji fcbarca.com. DLACZEGO PRZED "KIEDY" JEST PRZECINEK?!?!?!?!
0
No trudno :(
0
Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że w tym sezonie Affelay rozegra sezon życia i poprowadzi razem z Leo drużynę po triumf w La Liga.
Ps. Sory za odbięgnięcie od tematu :D
0
Preferuje Hummelsa, ale niech będzie już ten Martinez ;P