thejacob
Dołączył/a: czerwiec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@plama
1. nie jest pod zadnym pozorem fanem RM. Kibicuje z całego serca Arsenalowi
2. Czy widziałem Carvalho i Contreao w akcji? tak. Contreao przypomina mi R. Carlosa i Evre w jednym poza tym zaliczył bardzo udany sezon. Carvalho jest filarem defensywy realu. skleja i organizuje. gra wysmienicie przez cały sezon w przeciwieństwie do Pique ktory mial 1st cz. sezonu udaną a potem dno czy też Puyol'a który przez ponad miesiąc był kontuzjowany. Co do bramkarza to jeżeli sądzisz ze VV jest lepszy czy od Neuera/Cassilasa to obejrzyj mecz Arsenal - Barca i bramke RVP bo za kazdym razem chce mi sie plakac ze smiechu. Neuer to nie tylko mecz vs MU ale też świetny sezon w Bundeslidze, która z zaciekawieniem śledzę. Więc nie mów mi że nie przemyślałem swoich wyborów. pozdrawiam Kuba
0
zaciekawiła mnie wasza dyskusja o tej jedenastce
widzę komentarze typu 'a valdes to co?'. Wg mnie to jest dowcip, jeżeli umieszczacie valdesa w miejscu Ikera to ja się pytam czemu Viktor jest dopiero 3rd bramkarzem w Hiszpanii? Po za tym w Europie jest co najmniej 10 lepszych golkiperów od Valdesa.
Moja 11:
Nueur - Contreao Vidic Carvalho Marcelo - Wilshere - Xavi Iniesta - C. Ronaldo Messi Falcao/Van Persie
dziekuje. pozdrawiam