0

... a ja mam nadzieje ze barca to wtopi!!!;] i nawet choćby lrgia tam grała też bym miał nadzieje:)

...choć jej kibicuje od 15 lat;]

...a jak wygra? trudno :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?