1

Cracovia

0

Vuko jak Solari, po ogłoszeniu , że zostaje nagle wszystko w d... :)

0

Jest Var to odchodzi :)

0

Z chęcią się przekonam.

2

O Busim pisze cały sezon. To nie Rakitic jest naszym problemem. Ale zawsze dostaje w ryj bym o legendzie źle nie mówił.

1

Mądrzej brzmi to wrzucił słówko :)

0

Obecny Real pokazuje jak bardzo ważnym elementem jest środek pola. Mieli przez te lata Casemiro, Krosa, Modrica. Cała trójka teraz bez formy, a to co dziś grali w środku niby zawodnicy co mają ich zastąpić to dramat. Betis robił co chciał. Zresztą jak cały sezon. Ja to bym takiego Krosa przytulił w formie to kosmos

11

Oni byli z Ajaxem świętować mistrzostwo. Nic nie jest klepniete

0

Sport dalej uparcie twierdzi że szatnia go nie chce.

0

Sport zaraz to zdementuje i powie że F. Luise nie jest brany pod uwagę. Na pewno któraś gazetka trafi :)

0

Po pierwszym meczu z LVP piałeś z zachwytu.

0

Było, ale to tylko plotki. Nie wierz w nie.

2

Większej bzdury dawno nie czytałem. De Bruyne nie potrzebuje i nie potrzebował Pepa by pokazać co potrafi

0

W jaki, jak padł pomysł nagrania filmu, uwaga z Pique to decyzja była że przyjdzie. Później AM mocno naciskalo by został, dali więcej kasy, sciagneli nowych piłkarzy, ma tam przyjaciół i został. Jak się decydujesz na zmianę firmy, nagle stara daje podwyżkę, szef daje ci komfort, dają wszystko co chcesz to masz prawo zostać, zmienić zdanie.

0

Sport napisał że nikt Griezmanna nie chce, a MD że wszyscy chcą. Nie wierz gazeta.

0

Kurde Sport nie trafił. Ale szum wszędzie jest. Cel zrealizowany

0

Podpisuje się pod tym, ale niestety on nie chce :(

1

Oprócz bramki jeden ze słabszych na boisku. Pojedynki, straty. Jak nasz Busi ostatnio.

0

No właśnie jak odszedł?

6

I kogo w zamian? Ta wasza zawiść to czysta głupota. Odmowilo nam wielu piłkarzy, ale nienawiść jest tylko do jednego

0

A my na Neya klaskać będziemy?

0

Skoro De Ligt sam sie na to zgadza, to co tu winić tylko Raiole? Grie krytykujecie za działania, a jak to nazwać?

0

Oni zawsze piszą to co nakręca plotki. Ja im nie wierzę w żaden news

5

Jezu jaka bzdura sportu, na bank wiedzą co szatnia myśli i ba nawet powody znają

0

Tez nie i wszyscy ja krytykują. Pep nie zdobywa i wszystko go chwalą

1

I dlatego nie potrafi od dawna wygrać LM?

1

Ok skoro wiesz lepiej. W LVP nie był pomocnikiem, ale rozumiem oglądałeś.

2

Przeczytaj artykuł na głównej stronie.

0

Plota i tyle. Teraz wszyscy będą mówić jaki piękny zarząd, oni kupią Gryzonia, plota minie i się rozejdzie

3

Ale boli artykuł ludzi , którzy cały czas twierdzą , że Cou to pomocnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?