tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cracovia
0
Vuko jak Solari, po ogłoszeniu , że zostaje nagle wszystko w d... :)
0
Jest Var to odchodzi :)
0
Z chęcią się przekonam.
2
O Busim pisze cały sezon. To nie Rakitic jest naszym problemem. Ale zawsze dostaje w ryj bym o legendzie źle nie mówił.
1
Mądrzej brzmi to wrzucił słówko :)
0
Obecny Real pokazuje jak bardzo ważnym elementem jest środek pola. Mieli przez te lata Casemiro, Krosa, Modrica. Cała trójka teraz bez formy, a to co dziś grali w środku niby zawodnicy co mają ich zastąpić to dramat. Betis robił co chciał. Zresztą jak cały sezon. Ja to bym takiego Krosa przytulił w formie to kosmos
11
Oni byli z Ajaxem świętować mistrzostwo. Nic nie jest klepniete
0
Sport dalej uparcie twierdzi że szatnia go nie chce.
0
Sport zaraz to zdementuje i powie że F. Luise nie jest brany pod uwagę. Na pewno któraś gazetka trafi :)
0
Po pierwszym meczu z LVP piałeś z zachwytu.
0
Było, ale to tylko plotki. Nie wierz w nie.
2
Większej bzdury dawno nie czytałem. De Bruyne nie potrzebuje i nie potrzebował Pepa by pokazać co potrafi
0
W jaki, jak padł pomysł nagrania filmu, uwaga z Pique to decyzja była że przyjdzie. Później AM mocno naciskalo by został, dali więcej kasy, sciagneli nowych piłkarzy, ma tam przyjaciół i został. Jak się decydujesz na zmianę firmy, nagle stara daje podwyżkę, szef daje ci komfort, dają wszystko co chcesz to masz prawo zostać, zmienić zdanie.
0
Sport napisał że nikt Griezmanna nie chce, a MD że wszyscy chcą. Nie wierz gazeta.
0
Kurde Sport nie trafił. Ale szum wszędzie jest. Cel zrealizowany
0
Podpisuje się pod tym, ale niestety on nie chce :(
1
Oprócz bramki jeden ze słabszych na boisku. Pojedynki, straty. Jak nasz Busi ostatnio.
0
No właśnie jak odszedł?
6
I kogo w zamian? Ta wasza zawiść to czysta głupota. Odmowilo nam wielu piłkarzy, ale nienawiść jest tylko do jednego
0
A my na Neya klaskać będziemy?
0
Skoro De Ligt sam sie na to zgadza, to co tu winić tylko Raiole? Grie krytykujecie za działania, a jak to nazwać?
0
Oni zawsze piszą to co nakręca plotki. Ja im nie wierzę w żaden news
5
Jezu jaka bzdura sportu, na bank wiedzą co szatnia myśli i ba nawet powody znają
0
Tez nie i wszyscy ja krytykują. Pep nie zdobywa i wszystko go chwalą
1
I dlatego nie potrafi od dawna wygrać LM?
1
Ok skoro wiesz lepiej. W LVP nie był pomocnikiem, ale rozumiem oglądałeś.
2
Przeczytaj artykuł na głównej stronie.
0
Plota i tyle. Teraz wszyscy będą mówić jaki piękny zarząd, oni kupią Gryzonia, plota minie i się rozejdzie
3
Ale boli artykuł ludzi , którzy cały czas twierdzą , że Cou to pomocnik.