tarczon
Dołączył/a: luty 2015
Warszawa
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Benzema zbiegł z wiezienia, grzmot będzie symulował i wszystkich kopał i drapał gdy sędzia nie patrzy a bale... wyglądem przypomina goryla , ja bym się bal bbc , nie to co jakies msn które strzela bramki , liczy sie uliczny respekt BBC>MSN
0
eee tam te lepsze ;'D http://mixgol.pl/files/2014-09-07/540c23e2b106e.jpg
57
Grzmot : ,,Interesuje mnie Pichini a nie jakiś głupi tryplet ''
5
Ter Sztejgen proszę cie , nie wychodź z bramki
0
dlaczego tak bardzo lubicie Ville ?
tez go kiedyś lubiłem ale gdy przeszedł do atleti i zdobył bramkę przeciwko nam w UCL świętował ją z radością no okej , ale przecież on grał w Barcy i trochę szacunku się należy co nie ? wytłumaczy mi ktoś może?
0
Kontuzji ciąg dalszy....
0
hhahahahahahahahah
0
ponieważ ktoś musiał być :P
0
witam :D ahahah http://mixgol.pl/50861,tylko-dla-strzelajacych-wazne-gole
5
hahahahahah http://mixgol.pl/50861,tylko-dla-strzelajacych-wazne-gole
0
Byliśmy lepsi (y)
15
teraz robi się szkoda Halilovivcia :( przydał by się nam
7
a tymczasem The Bus przegrało z Porto 2-1 hahah :D
0
Brawo Barca ! to jest walka ! , 2 gole w 2 min , a wy płaczcie dalej ze już nie wierzycie w zwyciestwo :)
7
pedritto królu mój , ile cie trzeba cenić ten tylko się dowie , kto cię stracił..
0
pod moim blokiem jest orlik , dziś chłopaki grali to się popatrzyłem trochę i wywnioskowałem ze , grali podobnie jak Barcelona w tym meczu.. z tą różnica że tamci mieli po 14 lat i nie grali zawodowo zarabiając kokosy ale to tylko szczegół
7
No i o czym my tu K*RWA mówimy ? o obronie LM ? jak nawet z żałosnym bayerem przegrywamy ? , wiem to dopiero początek sezonu ale z tego co wiem to od początku powinno się brać do roboty a nie dostawać w dupe po 4-0 , 4-1 , to jest tragedia , 0 pomysłu na grę , jak na zawodach w piłkę gimnazjalistów
0
no i co w związku z tym ze tak napisałem panie mądry ?
0
używasz czasem mózgu ?
0
mowi sie "Marszczerano"
0
jak już to się mówi Ter SZTEJAN czy ter sztejen czy jakoś tak , z tym niemieckim akcentem , jak już chce być takim poliglotą
0
NO KUR*A
czy ten idiota nauczy się ze mówi się ''ter Sztegen'' a nie "ter Sztejjgen" , aż uszy bolą...
5
Komentarz usunięty
3
hahahahhaah http://mixgol.pl/50325,kontrakt-realu-madryt-
1
Aż strach pomyśleć co będzie się działo jak 2 synów Messiego odziedziczy talent po tacie i będzie grało w barcie , nie dość ze rywalizowali by ze sobą o złotą piłkę to jeszcze byli by najlepszym duetem wszechczasow ;0
6
gimby wróciły ze szkoly
0
Prawdziwy katalończyk !
0
wstawiaj te ciekawostki , co cie obchodzą inni mordo , i nie spinaj juz
0
Wiem , tak ma byc :)
1
Uwaga !!! Barcelona dogadała się z United w sprawie transferu !!! , ustalili że do transferu nigdy nie dojdzie !