0

Benzema zbiegł z wiezienia, grzmot będzie symulował i wszystkich kopał i drapał gdy sędzia nie patrzy a bale... wyglądem przypomina goryla , ja bym się bal bbc , nie to co jakies msn które strzela bramki , liczy sie uliczny respekt BBC>MSN

0

57

Grzmot : ,,Interesuje mnie Pichini a nie jakiś głupi tryplet ''

5

Ter Sztejgen proszę cie , nie wychodź z bramki

0

dlaczego tak bardzo lubicie Ville ?
tez go kiedyś lubiłem ale gdy przeszedł do atleti i zdobył bramkę przeciwko nam w UCL świętował ją z radością no okej , ale przecież on grał w Barcy i trochę szacunku się należy co nie ? wytłumaczy mi ktoś może?

0

Kontuzji ciąg dalszy....

0

hhahahahahahahahah

0

ponieważ ktoś musiał być :P

0

5

0

Byliśmy lepsi (y)

15

teraz robi się szkoda Halilovivcia :( przydał by się nam

7

a tymczasem The Bus przegrało z Porto 2-1 hahah :D

0

Brawo Barca ! to jest walka ! , 2 gole w 2 min , a wy płaczcie dalej ze już nie wierzycie w zwyciestwo :)

7

pedritto królu mój , ile cie trzeba cenić ten tylko się dowie , kto cię stracił..

0

pod moim blokiem jest orlik , dziś chłopaki grali to się popatrzyłem trochę i wywnioskowałem ze , grali podobnie jak Barcelona w tym meczu.. z tą różnica że tamci mieli po 14 lat i nie grali zawodowo zarabiając kokosy ale to tylko szczegół

7

No i o czym my tu K*RWA mówimy ? o obronie LM ? jak nawet z żałosnym bayerem przegrywamy ? , wiem to dopiero początek sezonu ale z tego co wiem to od początku powinno się brać do roboty a nie dostawać w dupe po 4-0 , 4-1 , to jest tragedia , 0 pomysłu na grę , jak na zawodach w piłkę gimnazjalistów

0

no i co w związku z tym ze tak napisałem panie mądry ?

0

używasz czasem mózgu ?

0

mowi sie "Marszczerano"

0

jak już to się mówi Ter SZTEJAN czy ter sztejen czy jakoś tak , z tym niemieckim akcentem , jak już chce być takim poliglotą

0

NO KUR*A
czy ten idiota nauczy się ze mówi się ''ter Sztegen'' a nie "ter Sztejjgen" , aż uszy bolą...

5

Komentarz usunięty

3

1

Aż strach pomyśleć co będzie się działo jak 2 synów Messiego odziedziczy talent po tacie i będzie grało w barcie , nie dość ze rywalizowali by ze sobą o złotą piłkę to jeszcze byli by najlepszym duetem wszechczasow ;0

6

gimby wróciły ze szkoly

0

Prawdziwy katalończyk !

0

wstawiaj te ciekawostki , co cie obchodzą inni mordo , i nie spinaj juz

0

Wiem , tak ma byc :)

1

Uwaga !!! Barcelona dogadała się z United w sprawie transferu !!! , ustalili że do transferu nigdy nie dojdzie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?