t0tti89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam mam na sprzedaż kurtke nike jesienno zimowa dwustronna FC BARCELONA w rozmiarze L a dokładniej taka http://ambersport.pl/nike-fc-barcelona-flip-it-reversible-jacket ,jesli ktoś jest zainteresowany prosze pisać :)
0
jakiś jest na nc+ ?
0
nie lepiej byłoby wyciagnąć za o wiele mniejsze pieniądze Mamadou Sakho ? gość 1990 ,przyszłościowy transfer
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/neymar-da-silva-to-join-fc-barcelona-for-the-next-five-seasons
0
Cavani... Aguero do przodu,Kompany,Thiago Silva środek obrony a na bramke... tutaj ciężko :) fakt jest jeden że do przodu nie można już kupić popychadła a Cavani lub Aguero wkleil by sie idealnie :)
0
ma ktoś dobry pewny link do transmisji video ?
0
no wlasnie jak to wygladallo,messi villa cos konkretnego ??
0
byla jakas klotnia messi ,villa ?
0
idealny sklad :) jak na ten moment
0
Witam mam pytanie z innej beczki,wie ktoś może ile kosztuje "zwiedzanie" Camp Nou i co owe zwiedzanie zawiera w pakiecie...?
0
nie wiem co tu niektórzy wypisują ze ibra to taki i siaki... prosze spojrzec na poprzednie sezony w serie A ile bramek itp itd ajax nie wspomne wogole jak mozna pisac ze zlatan to jakas kicha poprostu potrzebuje czas na aklimatyzacje nie gra w tym sezonie rewelacyjnie ale ma przebłyski ktore bezczelnie ukazuja co on potrafi bo nie tylko strzelac bramki... po 2 nie wiem czy tutaj ludzie wiedza co to znaczy spadek formy ? bo chyba nie wydaje mi sie.. jak dla mnie to jest trafiony transfer na 100% tylko czekać i za przeproszeniem trzymać "japki" :)