0

statystki Leo wyglądają elegancko ... Pinto niech kontynuuje passe i będzie klasa.!

0

Jedenaście goli z rzutów wolnych... a wydawałoby się, że więcej ich Leo strzelił .!

0

problem rozwiązany.. sory za zamieszanie komentarz można usunąć

0

Nie mogę zalogować się na sts.pl, wszystko wypełniłem i klikam zarejestruj i nic sie nie dzieje...

0

mega artykuł, aż szkoda że taki krótki! oby było wiecej podobnych w przyszłości.

0

@Matt_i1992
pomyśleć możesz o swojej pisowni, a że ktoś pisze że wybiera sie na mecz to nie ma w tym nic złego!

0

Pep poinformował że już po operacji.! oby wszystko było dobrze.!

0

0

Puyol i jego Magiczna głowa :)

0

Barca nie zaraz uprzykrzyła mu życie .! i Oby tak dalej. Visca el Barca!

0

jest 2-2 :)

0

Mile widziane byłyby bramki z polskim komentarzem.!

0

Posiada ktoś bramki FC Barcelony z sezonu 2008/09 w języku polskim?

Uzupełniam zbiory i potrzebuję gole z poszczególnych meczy...

Posiadam również sporo multimediów, które mogę wrzucić.!

0

elegancka sprawa.! dzięki za szybką wrzutę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?