t0m3kFCB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Sulmierzyce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
statystki Leo wyglądają elegancko ... Pinto niech kontynuuje passe i będzie klasa.!
0
Jedenaście goli z rzutów wolnych... a wydawałoby się, że więcej ich Leo strzelił .!
0
problem rozwiązany.. sory za zamieszanie komentarz można usunąć
0
Nie mogę zalogować się na sts.pl, wszystko wypełniłem i klikam zarejestruj i nic sie nie dzieje...
0
mega artykuł, aż szkoda że taki krótki! oby było wiecej podobnych w przyszłości.
0
@Matt_i1992
pomyśleć możesz o swojej pisowni, a że ktoś pisze że wybiera sie na mecz to nie ma w tym nic złego!
0
Pep poinformował że już po operacji.! oby wszystko było dobrze.!
0
0
Puyol i jego Magiczna głowa :)
0
Barca nie zaraz uprzykrzyła mu życie .! i Oby tak dalej. Visca el Barca!
0
jest 2-2 :)
0
Mile widziane byłyby bramki z polskim komentarzem.!
0
Posiada ktoś bramki FC Barcelony z sezonu 2008/09 w języku polskim?
Uzupełniam zbiory i potrzebuję gole z poszczególnych meczy...
Posiadam również sporo multimediów, które mogę wrzucić.!
0
elegancka sprawa.! dzięki za szybką wrzutę :)