szyszka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to ma być przynęta na Krystynę pewnie.
0
każdemu się może zdarzyć przecież... a jak wie, że z ManU i tak nie zagra, to se może RAZ zabalować...
0
a gdzie można dorwać taki kalendarz? ;)
0
pełna lista:
Adu (Monaco)
Agüero (At. Madrid)
Anderson (Manchester U.)
Bale (Tottenham)
Balotelli (Inter)
Banega (At. Madrid)
Bendtner (Arsenal)
Boateng (Hamburgo)
Breno (Bayern Munich)
Busquets (Barcelona)
Capel (Sevilla)
Derdiyok (Basilea)
Di Maria (Benfica)
Di Santo (Chelsea)
Dos Santos (Tottenham)
Jovetic (Fiorentina)
Kaborés (Olympique M.)
Kalinic (Hajduk Split)
Krkic Bojan (Barcelona)
Kroos (Bayern Munich)
Marcelo (R. Madrid)
Mata (Valencia)
Mchedlidze (Palermo)
Okaka (Roma)
Özil (Werder B.)
Papasthop. (Genoa)
Pato (Milan)
Piatti (Almería)
Pjanic (O. Lyon)
Rakitic (Schalke 04)
Ramsey (Arsenal)
Renato (B. Leverk.)
Richards (Manch. C.)
Sánchez (Udinese)
Sarpong (Ajax)
Sidnei (Benfica)
Simao (Panathin.)
Sulejmani (Ajax)
Vela (Arsenal)
Walcott (Arsenal)
więc pewnie znowu wygra Aguero...
0
Kaniucha1988 - że niby Bojan nie jest przystojny?! :| To kto twoim zdaniem jest? Krystyna R?
0
"Pierwsza czwórka wybierana będzie według najwyższych średnich not z całego miesiąca." A piąty skąd? ;p
0
dziękówa za bramy ;D
0
Felicidades^^... bo dwa dni temu oczywiście zapomniałam to powiedzieć :/
0
exeqtor- ciesz się, że z poprzedniego sezonu... ja właśnie kupiłam nową Bojana z 27 ;)