30 listopada 2010, 07:43
0
Może i Murinho czyni ,,cuda'' ale nie z Barceloną.
20 listopada 2010, 21:20
Bojan 6:0 moze dojdzie do 8
7 listopada 2010, 20:39
http://polwizja.eu/viewpage.php?page_id=2 czerwona dla getafe
23 października 2010, 20:04
Jeden z lepszych meczów Messiego
17 maja 2010, 08:09
BARCA NAJLEPSZA JEST :):):)
7 kwietnia 2010, 09:23
Messi!!! Messi!!! Messi!!! Widziałem mecz, widziałem bramki, widziałem debiut Messiego
14 marca 2010, 20:35
Victor Valdes!!!! jest the best!!!! Pozdro
1 lutego 2009, 11:37
miejmy nadziej, że jutro wygramy z Racerem ale za to, że Real ma farta nie znaczy, że mamy się bać.
11 kwietnia 2010, 10:32
Żółtych kartek się posypało :).
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Może i Murinho czyni ,,cuda'' ale nie z Barceloną.
0
Bojan 6:0 moze dojdzie do 8
0
http://polwizja.eu/viewpage.php?page_id=2 czerwona dla getafe
0
Jeden z lepszych meczów Messiego
0
BARCA NAJLEPSZA JEST :):):)
0
Messi!!! Messi!!! Messi!!!
Widziałem mecz, widziałem bramki, widziałem debiut Messiego
0
Victor Valdes!!!!
jest the best!!!!
Pozdro
0
http://polwizja.eu/viewpage.php?page_id=2 czerwona dla getafe
0
miejmy nadziej, że jutro wygramy z Racerem ale za to, że Real ma farta nie znaczy, że mamy się bać.
0
Żółtych kartek się posypało :).