O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik David Villa, Iniesta, Luis Suarez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Cleveland Cavaliers
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 4918
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 2

Komentarze

0

*figo. Jak już chcemy poruszać jego temat

1

Dzia z valencią kolejna porażka. Już czas wstać z kolan i pokazać kto jest numero uno, pokazać że mimo paru porażek odniesiemy sukces, sprawić by Madryt fetę z okazji mistrzostwa ponownie oglądał w telewizji, sprawić aby tam na gorze Johan miał powody do radości. Vamos!

0

Pierwszy krok do stworzenia historii!

0

Kto jak nie ten skład może wygrać 5:0. Visca el Barca!!!

0

Może byłby tańszy bo by dostał za to bana na 6 miesięcy :)

Zobacz wszystkie

1

Dzia z valencią kolejna porażka. Już czas wstać z kolan i pokazać kto jest numero uno, pokazać że mimo paru porażek odniesiemy sukces, sprawić by Madryt fetę z okazji mistrzostwa ponownie oglądał w telewizji, sprawić aby tam na gorze Johan miał powody do radości. Vamos!

1

Któż by się wtedy spodziewał

https://vine.co/v/OTYZP3ZQXvI

0

Może byłby tańszy bo by dostał za to bana na 6 miesięcy :)

0

Pierwszy krok do stworzenia historii!

0

Szybko rozstrzygniete spotkanie. Podobała mi sie gra Mascherano i Songa (mimo paru strat). Cieszą 2 bramki Villi który mam nadzieję ta postawa wywalczył sobie miejsce w skladzie na niedzielną potyczke z Malaga.
Wiadomo rywal słabszy ale fajnie ze Alexis sie odblokowal w końcu. Thiago też super zawody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?