szymaswojciech
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra dzisiaj jest tragiczna. Niektórzy jadą na tych którzy krytykują piłkarzy np. Messiego. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, ale czy to pozwala mu chodzić po boisku kiedy jego 9 kolegów z pola biega - tak było około 30 min. Cała drużyna biegała, szukała pressingu, a Messi chodził. Brakuje motywacji i woli walki. Niestety, tego nie da się zastąpić zmianą piłkarzy. Brakuje Pep'a. Takie moje zdanie. Brakuje serca do gry.
0
"fabregas chyba gra najlepszy sezon w życiu"
Chyba za szybko na takie wnioski. Początki w Barcelonie też miał super, cudowne akcje z Messim, bramki itp. Później osiadł.
0
Koledzy i koleżanki, zapomnieliście jak my zaczeliśmy sezon 2008/2009? Od porażki z bodajże Mallorcą i remisu z Satander i to po strzelonym przez Messiego karnym na 1:1. Potem wygraliśmy ligę i wszystko co się tylko dało... Spokojnie to początek sezonu...
Co nie zmienia faktu że taki wynik bardzo cieszy... ;P
0
2012.04.08, godz. 23:26, Ronni15
Redaktorki cieszcie się mamy wasz 42 mecz z bramką BRAWO!!!
Jutro napiszcie newsika , że mamy rekordzik , ten najbardziej prestiżowy, przegraliśmy mistrzostwo mając 10 pkt przewagi.. z niecierpliwością czekamy na tego newsa...
0
dzieki wielkie
0
powtórzę pytanie, wie ktoś kiedy jest finał?
0
kiedy jest finał? szukałem tego w archiwum wiadomości i nie znalazłem...
0
Ludzie... Pamiętacie jakiegoś piłkarza, który grał przez kilka sezonów na najwyższym poziomie? Messi, tak ona grał przez ponad 3 sezony jak nikt inny. Było wielu świetnych piłkarzy choćby Ronaldinho, ale się skończył. Zgadzam się z tym że Messi nie potrzebuje koniecznie meczu przerwy, przecież on od 3 sezonów tak gra. On potrzebuje gola, ważnego gola, mam nadzieje że takiego strzeli w środę i wróci magia...
0
jeżeli w meczu Chelsea - Valencia będzie 0-0 to chyba awansuje Chelsea, bo najpierw liczą się bezpośrednie mecze, a Chelsea zremisowała z Valencia na wyjeździe 1:1, czyli niekoniecznie remis daje Valencii awans, ale każdy bramkowy już tak...
niech mnie ktoś poprawi jeśli się myle
0
Te pięć bramek których brakuje KingLeonidas strzelił Cesc - 4 w lidze i jedną w Superpucharze Europy w Monaco w meczu z Porto.
0
ja zamówiłem książkę dopeiro w piątek i dostałem maila ze z przyczyn logistycznych zostanie ona wysłana dopeiro 22 grudnia, ale za to pójdzie ona priorytetem, mam nadzieje ze przed wigilia ja dostane ; )))
0
Nie wierzę w to co czytam... Myślałem że są na świecie wyjątki, że są na świecie piłkarze którzy bez względu na to co się dzieję potrafią oddać swoje serce klubowi... Nigdy bym nie pomyślał że któregoś dnia Messi może grać w barwach innego klubu... Ciężko uwierzyć mi w jego słowa po tych wszystkich jego wypowiedziach do tej pory które czytałem... Barcelonie kibiowałem długo przed pojawieniem się Messiego i śledziłęm jego poczynania... Powiem szczerze że obecnie jest jednym z moich ulubionych piłkarzy zaraz po Puyolu i Xavim...
Jeszcze raz : Nie wierzę... ;(
0
Fakt jest jaki jest, jeśli odejdzie ja zapamiętam takiego Zlatana w Barcelonie:
0
Bardzo się obawiałem tego transferu ;/ Jeśli naprawdę dojdzie on do skutku... Chciałem rok temu odejścia Eto, mimo tego że wiedziałem że pasuje stylem gry do Barcelony, ale jego podejście co do pieniędzy przestało mi się podobać. Z przyjścia Zlatana byłem bardzo zadowolony, w ciągu sezonu moje zadowolenie zmalało, ale fakt jest taki że ważne bramki też strzelał (chociażby ta w meczu z Realem). Nasi napastnicy: Villa, Messi, Pedro, Bojan, Jeffren. Optymalny atak Pedro, Villa, Messi. A co jeśli Messi albo kto inny (oby nie) dozna kontuzji. Pamiętacie sezon w którym Messi miał 2-3 razy ten sam uraz i nie grał przez połowe sezonu. Moje pytanie. Czy Bojan albo Jeffren udźwigną odpowiedzialność gry w pierwszym zespole z każdym przeciwnikiem...? Szkoda też pieniędzy wyrzuconych w błoto (Eto + 40 mln za Zlatana a teraz odchodzi za 40mln, podobna sytuacja z Dymytro) Te pieniądze można było dołożyć do transferu Fabregasa. Bramke mamy obsadzoną, obronę, pomoc i atak też. Ale przydałby się jakiś zmiennik w ataku i jakiś offensywny pomocnik do rotacji dla Xaviego i Iniesty.
0
Fakt jest faktem, Keita gra dzisiaj słabo, ale to jest poczatek, moze sie rozkreci... A nie mozna zapominac co robil dla Barcy... ;) Poczekajmy... :)
0
Chciałbym zobaczyć w drugiej połowie Ville i Zlatana razem na boisku... ; )
Powiedzmy
Villa - Zlatan - Messi
No i oczywiście rotacje podczas meczu... Do tego jeszcze zmiana Keity na Inieste... ;)
Kosmiczny skład, pioronujący atak, i potężny mur z tyłu ;)
0
Pep wniósł wiele do drużyny, ale swój stosunek do zmian by mógł zmienić i robić je szybciej, może Zlatan za Bojana wcześniej i byłaby jakas brameczka
0
przypomina mi się mecz z Arsenalem na Emirates, prowadzimy 2:0... wszystko ładnie pięknie a się skończyło 2:2
0
moje marzenie na ten sezon do liga mistrzow
historyczne zwyciestwo i to na Santiago
oczywiscie final z realem
cos pieknego + widok placzacego ronaldo po meczu
nic wiecej mi nie potrzeba do szczescia plus moze jakis superpuchar i klubowe mistrzostwa swiata :)
ale po zeszlym sezonie chyba wszyscy mamy za duze wymagania
mimo to ja wierze w CL :)
0
jak dla mnie moga przegrac wszystko a wygrac tylko Lige Mistrzów :)
nie wiem czy byłoby cos piekniejszego w tym szonie dla nas niz wygrana ligi mistrzow na santiago :)
napewno bede wierzyl do konca a co do pucharow nie powinno byc problemu z athletic i szachtarem