0

Osasuna o nic nie gra,srodek tabeli.Pewni utrzymania,Zeby tylko grali do konca!!!

0

pewnie Real wygra ale niech kibice Realu sie troche podenerwuja HeHeHe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?