szulcek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież każdy wie, że to będzie mecz wielkiego ryzyka i nawet przy najmniejszych faulach sędzia będzie przez wszystkich okrążony. Beckenbauer ma jak najbardziej racje, że będzie wielkie wywieranie presji i małe faule, ale to ze strony wszystkich klubów w końcu to półfinał LM.
0
wystarczyu odswierzyc strone....
0
Cule1999
i gdzie ten napastnik będzie grał? na ławce?
0
fffj,
Podaj stronkę, gdzie to pisze.
0
Ciężki mecz nas czeka.
0
mitx
Już wiele razy zmieniali ocenę zawodnika, dzięki argumentacji, więc się nie bój.
0
zxcvbnmasdqwe
To, że ty tak nie sądzisz, nie znaczy że tak nie będzie. Gdy wprowadzą ACTA możemy się pożegnać z meczykami na internecie czy chociażby z youtubem. Tak samo będą mogli zamknąć fcbarca.com za to że linkuje do meczów/bramek.
0
DamianWST
Czemu mają to podawać, skoro LL się jeszcze nei skończyła?
Rok się kończy i dlatego są te statystyki., nie wiem o co ci chodzi?
0
katallonczyk16
czemu niby mamy wszyscy być kibicami Valencii na ten mecz?
0
sqr3byq
Wtedy Barca by przegrywała mecze. Np. z Milanem.
0
a to wiadomo z ? onetu?
0
Hahah, nie tej, wgle nie widać.
0
Tu masz troche lepszą jakość
0
Glory
Czy ty tu nie widzisz ręki?
0
Czemu Abidal zszedł z boiska?
0
O widze że już naprawiliście...
0
No to juz przesada, za co Szulcek został zbanowany? Za to że się pytał o tapete?
0
pawelkolejarz
Tak o tą dzięki!
0
Witam. Od razu po GRan Derbi ktoś zamieścił tu taką fajną tapetkę z tego meczu. Ma ktoś może link do niej? Były zdjęcia zawodników którzy strzlili gole i był 2 x Villa.
0
Witam. Od razu po GRan Derbi ktoś zamieścił tu taką fajną tapetkę z tego meczu. Ma ktoś może link do niej? Były zdjęcia zawodników którzy strzlili gole i był 2 x Villa.
0
Witam, od razu po Gran Derbi ktoś wstawił tutaj tapetkę super z gran Derbi. Możecie mi podać ją? Były na niej zdjęcia wszystkich co strzelili gole. 2x Villa był.
0
czemu Puyol nie gra?
0
Dobry news :)
Szkoda że są tylko 3 pierwsze bramki...
0
achmed channel is offline...