zaloba zaloba ale jestem niesamowicie wkurzony ze obejrze GD bez komentarza przeciez to polowa emocji. Rozumiem nie ma filmow w telewzji ale to to juz przesada jeszcze na platnej telewziji i to taki mecz na ktory czeka caly pilkarski swiat ,a napewo tak bedzie bo teraz gra Inter i jest bez komentarza. Ja troche sobie polepzse humor i wlacze byle jaka transmisje na sopcasce na kompie po hiszpansku komentarz dam glosno a bede ogladal w telewzij na canal+ zawsze lepsze to niz nic.
wlasnie wrocilem z tego meczu bylo niesamowicie nas bylo max z 300 osob reszta 16tys to kibice Dynamo ciezko ich bylo przekrzyczec ,ale gdy Messi strzelil bylo slychal tylko nas kibice Dynamo zamarli.
Atmosfera byla niesamowita i zobaczyc Barce na zywo bezcenne
Komentarze
0
molgby ktos mi napisac co oni spiewaja(krzycza) slysze cos w style Madrid cabron salute campeone .Jak to sie dokladnie pisze??? Jesli to to:)
0
zaloba zaloba ale jestem niesamowicie wkurzony ze obejrze GD bez komentarza przeciez to polowa emocji. Rozumiem nie ma filmow w telewzji ale to to juz przesada jeszcze na platnej telewziji i to taki mecz na ktory czeka caly pilkarski swiat ,a napewo tak bedzie bo teraz gra Inter i jest bez komentarza. Ja troche sobie polepzse humor i wlacze byle jaka transmisje na sopcasce na kompie po hiszpansku komentarz dam glosno a bede ogladal w telewzij na canal+ zawsze lepsze to niz nic.
0
ma ktos w Asterze ten canal+3 bo ja nie moge znalezc
0
kurcze czyli tan kanał 26 jest tylko na cyfrze bo ja mam Canal + z Astera i chyba nie ma.
0
nie da rady ktos w polskiej wersji z N ,bylem na tym meczu i z checia bym sciagnal i zobaczyl jak to w tv wygladalo
0
to nie jest ten sam messi co tydzien temu
0
ma ktos w Asterze ten canal+3 bo ja nie moge znalezc
0
wlasnie wrocilem z tego meczu bylo niesamowicie nas bylo max z 300 osob reszta 16tys to kibice Dynamo ciezko ich bylo przekrzyczec ,ale gdy Messi strzelil bylo slychal tylko nas kibice Dynamo zamarli.
Atmosfera byla niesamowita i zobaczyc Barce na zywo bezcenne
0
niech zmienia messiego bo to co on odwala to po prostu zal .
Dlaczego w tak waznym meczu mu nie idzie
0
kur.... dlaczego wszyscy tak indywidualnmie graj