O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 0

Komentarze

0

molgby ktos mi napisac co oni spiewaja(krzycza) slysze cos w style Madrid cabron salute campeone .Jak to sie dokladnie pisze??? Jesli to to:)

0

zaloba zaloba ale jestem niesamowicie wkurzony ze obejrze GD bez komentarza przeciez to polowa emocji. Rozumiem nie ma filmow w telewzji ale to to juz przesada jeszcze na platnej telewziji i to taki mecz na ktory czeka caly pilkarski swiat ,a napewo tak bedzie bo teraz gra Inter i jest bez komentarza. Ja troche sobie polepzse humor i wlacze byle jaka transmisje na sopcasce na kompie po hiszpansku komentarz dam glosno a bede ogladal w telewzij na canal+ zawsze lepsze to niz nic.

0

ma ktos w Asterze ten canal+3 bo ja nie moge znalezc

0

kurcze czyli tan kanał 26 jest tylko na cyfrze bo ja mam Canal + z Astera i chyba nie ma.

0

nie da rady ktos w polskiej wersji z N ,bylem na tym meczu i z checia bym sciagnal i zobaczyl jak to w tv wygladalo

Zobacz wszystkie

0

to nie jest ten sam messi co tydzien temu

0

ma ktos w Asterze ten canal+3 bo ja nie moge znalezc

0

wlasnie wrocilem z tego meczu bylo niesamowicie nas bylo max z 300 osob reszta 16tys to kibice Dynamo ciezko ich bylo przekrzyczec ,ale gdy Messi strzelil bylo slychal tylko nas kibice Dynamo zamarli.

Atmosfera byla niesamowita i zobaczyc Barce na zywo bezcenne

0

niech zmienia messiego bo to co on odwala to po prostu zal .

Dlaczego w tak waznym meczu mu nie idzie

0

kur.... dlaczego wszyscy tak indywidualnmie graj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?