Pisane o Lampradzie miało na celu pokazanie ze kazdy piłkarz grający na pozycji Kaki dostałby nagrode.Bo mysle ze najbardzie przyczynił sie do tego mecz z Włocham,i kiedy Brazylia najlepsze akcje grała z kontry.Wtedy z racji nazwiska kazdy zagrywał piłke do Kaki a on niepilnowany biegnął kilkanascie metrów z piłka i podawał do niepilnowanego kolegi.Uwazam ze w ten sposób potrafi zagrac co 2 pomocnik.Natomiast w meczu np z Usa Brazylia musiała zagrac atak pozycyjny i Kaka nie istniał gubił sie kiedy było koło niego paru bronco nie potrafił zagrac dokładnej piłki za linie obrony itd piłkarz bazujacy na szybkosci nic wiecej
sam nie przedstawiasz argumentow za tym ze Kaka zagrał dobry turniej i ze jest fenomenalnym graczem a tylko krytykujesz wiec tu ja z toba nie mam zamiaru gadac
To ze dostał nagrode nie oznacza ze musze sie z tym zgodzic.Wyroznienie chyba zsotało przyznane juz przed truniejem wkoncu grał zawodnik za blisko 70 mln to sie z góry nalezy
i jak tu sie nie wkurzac czytajac takie komentarze jakie pisze "F.C Messi".Gosciu Ty nawet do pięt brazylijczykowi nie dorastasz a masz czelnosc pisac takie pierdoły.A tak nawiasem mówiąc to do Sylwka mam wielki szacunek szczegolnie za finał LM.Piłkarz jest rezerwowym a tu nagle musi zagrac w finale zapierdziela jak motorek i gra swietne zawody:)brawo i powodzenia:)
Mało jest piłkarzy bardzo dobrych którzy godzą się z rolą rezerwowego bez żadnego pyszczenia . Dla trenera taki zawodnik jets chyba bardzo wazny bo w przypadku kontuzji lub wykluczenia ma zawodnika który z powoodeniem jest w stanie wyjsc na boisko i zagrac na najwyzszym poziomie
Komentarze
0
By mod: Ban!
0
Pisane o Lampradzie miało na celu pokazanie ze kazdy piłkarz grający na pozycji Kaki dostałby nagrode.Bo mysle ze najbardzie przyczynił sie do tego mecz z Włocham,i kiedy Brazylia najlepsze akcje grała z kontry.Wtedy z racji nazwiska kazdy zagrywał piłke do Kaki a on niepilnowany biegnął kilkanascie metrów z piłka i podawał do niepilnowanego kolegi.Uwazam ze w ten sposób potrafi zagrac co 2 pomocnik.Natomiast w meczu np z Usa Brazylia musiała zagrac atak pozycyjny i Kaka nie istniał gubił sie kiedy było koło niego paru bronco nie potrafił zagrac dokładnej piłki za linie obrony itd piłkarz bazujacy na szybkosci nic wiecej
0
sam nie przedstawiasz argumentow za tym ze Kaka zagrał dobry turniej i ze jest fenomenalnym graczem a tylko krytykujesz wiec tu ja z toba nie mam zamiaru gadac
0
RMCF fans x9x31
Gdyby na miejscu Kaki na boisku zagrał Lamparad to on by dfostał nagrode.Tyle w teamcie
0
To ze dostał nagrode nie oznacza ze musze sie z tym zgodzic.Wyroznienie chyba zsotało przyznane juz przed truniejem wkoncu grał zawodnik za blisko 70 mln to sie z góry nalezy
0
i jak tu sie nie wkurzac czytajac takie komentarze jakie pisze "F.C Messi".Gosciu Ty nawet do pięt brazylijczykowi nie dorastasz a masz czelnosc pisac takie pierdoły.A tak nawiasem mówiąc to do Sylwka mam wielki szacunek szczegolnie za finał LM.Piłkarz jest rezerwowym a tu nagle musi zagrac w finale zapierdziela jak motorek i gra swietne zawody:)brawo i powodzenia:)
0
masz prawie bramnke Betis strzelił bo Pan Alves sie nie wrocił kolejny przykład wiec nei gadaj głupot
0
Łapie sie za głowe i krzycze jak mozna tylu okazji nie wykorzystac to woła o pomste do nieba przez to jescvze wyjdzie ze bedzie 2-2:/
0
A co do tej kluczowej roli Sylvinho
Mało jest piłkarzy bardzo dobrych którzy godzą się z rolą rezerwowego bez żadnego pyszczenia . Dla trenera taki zawodnik jets chyba bardzo wazny bo w przypadku kontuzji lub wykluczenia ma zawodnika który z powoodeniem jest w stanie wyjsc na boisko i zagrac na najwyzszym poziomie
0
visca jak Ty nie widzisz ze przez to ze Alves nie wraca mamy problemy w obronie to nie wiem co myslec gołym okiem to widac