14 maja 2009, 10:43
0
Barcelona ma praktycznie mistrza i jest zdobywcą pucharu Hiszpanii :) jaki w takim razie będzie mecz o superpuchar Hiszpanii? :)
14 maja 2009, 10:39
nie dziwne że łysemu włosy powypadały jak tylu na niego strzeliło z ucha! :D ale jaka solidarność :D aż dziw bierze :D
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barcelona ma praktycznie mistrza i jest zdobywcą pucharu Hiszpanii :) jaki w takim razie będzie mecz o superpuchar Hiszpanii? :)
0
nie dziwne że łysemu włosy powypadały jak tylu na niego strzeliło z ucha! :D ale jaka solidarność :D aż dziw bierze :D
0
nie dziwne że łysemu włosy powypadały jak tylu na niego strzeliło z ucha! :D ale jaka solidarność :D aż dziw bierze :D
0
Barcelona ma praktycznie mistrza i jest zdobywcą pucharu Hiszpanii :) jaki w takim razie będzie mecz o superpuchar Hiszpanii? :)