2 czerwca 2010, 11:06
0
nie sadze aby zaczal grac jak za swoich najlepszych czasow,tym bardziej gdyby odszedl otworzyl by droge Bojanowi ktory ma bardzo duzy talent.
2 czerwca 2010, 11:05
chyba NIECH odejdzie
20 maja 2010, 13:11
Na jakim kanale bedzie mozna obejrzec prezentacje?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
nie sadze aby zaczal grac jak za swoich najlepszych czasow,tym bardziej gdyby odszedl otworzyl by droge Bojanowi ktory ma bardzo duzy talent.
0
chyba NIECH odejdzie
0
Na jakim kanale bedzie mozna obejrzec prezentacje?
0
Na jakim kanale bedzie mozna obejrzec prezentacje?
0
chyba NIECH odejdzie
0
nie sadze aby zaczal grac jak za swoich najlepszych czasow,tym bardziej gdyby odszedl otworzyl by droge Bojanowi ktory ma bardzo duzy talent.