Fatalna wiadomość dla nas kibiców,klubu i samego Dembele. Myślę jednak,że wróci jeszcze bardziej zmotywowany do gry niż wcześniej, liczę na niego . Zdrowia Ousmane !
To pokazuję jak Barcelona gra piłką w tym sezonie. Potrafią znaleźć dziurę w obronie przeciwnika, widać to w ostatnim meczu jak Messi asystuję do Alby.
Jednak do Tiki Taki Guardioli trochę brakuję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
0
XDDDDDDDDDDDDDD
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Niestety nie powiedział bym, że Vinicius jest zmarnowanym talentem :/
1
Szkoda tej opcji wykupu :/
0
Rynek transferowy już dawno oszalał, trzeba się przyzwyczajać ://
2
Jednak nie ma co Coutinho jest świetny i jest warty tej kwoty.
0
Dlaczego niby kpina ?
1
Ronaldinho :v
2
Już go lubię, widać że normalny chłopak i raczej woda sodowa nie uderzy mu do głowy :)
1
Fatalna wiadomość dla nas kibiców,klubu i samego Dembele. Myślę jednak,że wróci jeszcze bardziej zmotywowany do gry niż wcześniej, liczę na niego . Zdrowia Ousmane !
0
Dobra robota w pierwszej częśći sezonu Panie Valverde :) !
0
To pokazuję jak Barcelona gra piłką w tym sezonie. Potrafią znaleźć dziurę w obronie przeciwnika, widać to w ostatnim meczu jak Messi asystuję do Alby.
Jednak do Tiki Taki Guardioli trochę brakuję.
12
Jak dla mnie Deulofeu musi definitywnie odejść, po prostu się nie sprawdził .